Top 9 Oberkörper Protektor – Ochrona klatki piersiowej

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Scott

#ad

Scott Softcon Body Armor Kids MX Motocross DH pancerz na klatkę piersiową / plecy czarny 2023: Rozmiar: S/M 140-152

#ad
Scott #ad - Nowy pancerz na klatkę piersiową Scott Softcon Junior to elastyczny, ochronny i oddychający materiał.
MarkaScott #ad
ProducentScott #ad
Waga2.2
Numer części2784680001015
Model2784680001015

2. O'NEAL

#ad

Optymalna wentylacja i wszechstronne opcje ochrony, O'NEAL Split ochrona klatki piersiowej: lekka i regulowana ochrona roweru górskiego MX/z kompatybilnością z kołnierzem szyjnym

#ad
O'NEAL #ad - Lekka trwałość: ochraniacz na klatkę piersiową O'NEAL SPLIT zapewnia wytrzymałe, bardzo lekkie etui ochronne z wysokiej jakości komponentów z tworzywa sztucznego. Optymalny komfort i wentylacja: ciesz się komfortem dzięki ergonomicznej konstrukcji, wieloczęściowym elementom z tworzywa sztucznego i wewnętrznej bio-piance, podczas gdy strategiczna konstrukcja z tworzywa sztucznego zapewnia optymalną wentylację podczas jazdy.

Wszechstronna ochrona: dostosuj swoją ochronę za pomocą zdejmowanej części przedniej lub tylnej i zwiększ bezpieczeństwo dzięki opcjonalnemu paskowi na plecy do różnych sytuacji jazdy.

Kompatybilność z kołnierzykiem: bezproblemowo integruje się ze wszystkimi modelami kołnierza dla kompleksowej ochrony górnej części ciała. Regulowane dopasowanie: dostosuj swój rozmiar za pomocą paska na ramię i regulowanego zapięcia w talii, aby zapewnić bezpieczne i komfortowe doświadczenie.
MarkaO'NEAL #ad
ProducentO'NEAL #ad
Wysokość1.97
Długość19.69
Waga2.28
Szerokość15.35
Numer części0459-100
Model0459-100
Gwarancja1 rok gwarancji

3. Alpinestars

#ad

Alpinestars Bionic Action ochraniacz klatki piersiowej dla dorosłych, czarny/czerwony XL/2X Multi, One Size

#ad
Alpinestars #ad - Przedłużona wyściółka zapewnia większą ochronę przed oponami, bez utrudniania ruchu ramienia. Elastyczny system zamykania z nowo opracowanymi, szybkimi i łatwymi w obsłudze klamrami, które nadają się do różnych rozmiarów ciała. Wyściełana obudowa zapewnia optymalny komfort i dopasowanie do ciała; regulowane paski na ramiona zapewniają optymalne dopasowanie. Bioniczna podpórka pod kark kompatybilna z BNS A-Strap dostępna opcjonalnie. Ochraniacze są perforowane dla maksymalnej oddychalności i chłodzącej wentylacji.
MarkaAlpinestars #ad
ProducentAlpinestars #ad
Wysokość5
Długość10
Waga0.5
Szerokość5.98
Numer części6700421-13-XL/XXL
Model6700421-13-XL/XXL
Gwarancja24 Miesiące

4. Leatt

#ad

Leatt Body Protector Airflex Stealth #L 172-178 cm

#ad
Leatt #ad - Wentylowany żel Airflex o miękkim działaniu. Stealth, super smukły, ergonomiczny design. Zamek błyskawiczny kompresyjny na całej długości.
MarkaLeatt #ad
ProducentLeatt #ad
Wysokość5
Długość25
Waga2.4
Szerokość13
Numer części5020004222
Model5020004222
Gwarancja"Twój produkt Leatt® jest objęty gwarancją braku wad w materiałach lub produkcji przez jeden rok od daty zakupu. Twój produkt Leatt® może łamać się pod warunkami świadczącymi o użytkowaniu, w związku z czym może dojść do uszkodzeń spowodowanych przypadkami, w przypadku, gdy abuse lub niepowodzenie nie są objęte tą ograniczoną gwarancją. To make a warranty claim, przejdź do www.leatt.com lub wyślij na adres e-mail do [email protected]. LEATT® Corporation Expressly Disclaims all other warranties, express or implied, including the warranties of merchantable and fitness for a particular purpose."

5. Fox

#ad

Fox Racing Panector Glove Yellow M

#ad
Fox #ad - Niski profil: ochraniacz na klatkę piersiową r3 ma płaskie dopasowanie do kształtu wyścigowego, zintegrowany system sprzączek i stylowy design, który płynnie współpracuje z różnymi ramiączkami na kark.

Fox wyścigi: fox zachował swoją pozycję lidera innowacji w branży MX i produkuje sprzęt motocrossowy i odzież dla najlepszych kierowców na świecie. Zaktualizowana obudowa poprawia komfort i dopasowanie. R3: deflektor r3 roost zapewnia wystarczającą ochronę przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wentylacji. Regulowane dopasowanie: r3 ma elastyczne zapięcie w talii, które ściśle przylega do ciała oraz regulowane paski na ramiona i biodra, które umożliwiają indywidualne dopasowanie. Oddychająca: wentylowana komora główna zapewnia duży przepływ powietrza i jednocześnie blokuje stajnię i brud.
MarkaFox #ad
ProducentFox #ad
Wysokość2.5
Długość16
Waga1.75
Szerokość13
Numer części24017
Model24017
Gwarancja24 Miesięcy

6. Troy Lee Designs

#ad

Czarna, koszulka z krótkim rękawem na gorącą pogodę, czarny, Troy Lee UPS 7850, czarna 2015, l

#ad
Troy Lee Designs #ad - Doskonałe dopasowanie do kierowcy. Wszechstronna konstrukcja kieszeni, w której można wyjąć elementy ochraniaczy. Anatomiczna konstrukcja z wbudowanymi strefami ochronnymi. Pozwala na idealną integrację dodatkowych ochraniaczy, takich jak np. Ochraniacze: klatka piersiowa, plecy, klatka piersiowa, brzuch, ramiona, ramiona. Podpórki pod kark.
MarkaTroy Lee Designs #ad
ProducentTroy Lee Designs #ad
Wysokość2
Długość10
Waga0.25
Szerokość12
Numer częściPT2310210L
Model508003207

7. Fox Racing

#ad

Fox Racing Męski pancerz na klatkę piersiową R3 Guard, niebieski, S-M EU

#ad
Fox Racing #ad - Ochraniacze na ramiona o niskim profilu. Oddychająca skorupa zapewnia optymalną cyrkulację powietrza i chroni przed brudem i uderzeniami kamieni. Regulowane paski na ramiona i pas zapewniają dokładne dopasowanie. Elastyczna klamra ślizgowa w pasie zapewnia dopasowanie do ciała. Kompatybilny z licznymi ochraniaczami karku.
MarkaFox Racing #ad
ProducentFox Racing #ad
Wysokość0.31
Długość0.31
Waga0.33
Szerokość0.31
Numer części24017-007
Model24017-007
Gwarancja24 Miesięcy

8. Speed Racewear

#ad

M, Speed racewear żebra Protektor górnej części ciała – najnowszy model, czarny

#ad
Speed Racewear #ad - Atx12 v ochrony przed obrażeniami ciała tułowia. Wysoki komfort noszenia pod lub nad Overall. Poszczególne elementy na telefon są połączone za pomocą zapięcia na rzep, dzięki czemu w całości podłączenia kierowcy odpowiednio. Profesjonalny żeberkowy Protektor.
MarkaSpeed Racewear #ad
ProducentSpeed #ad

9. Fox

#ad

Fox Racing Yth Raceframe Stötning, CE svart

#ad
Fox #ad - Wyjmowane wkładki pancerne na klatkę piersiową i tylną zapewniają ochronę przed uderzeniem. Płaska, przegubowa konstrukcja, która jest dostosowana do pozycji ataku kierowcy rzep. Uformowana konstrukcja dopasowuje się do ciała i jest silnie wentylowana dla maksymalnego komfortu.
MarkaFox #ad
ProducentFox #ad
Wysokość2.76
Długość19.69
Waga1.81
Szerokość15.75
Numer części24634_001_YOS
Model24634
Gwarancja24 Miesięcy