Top 10 survival Axt Militär – Regular Stores

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Hultafors

#ad

Ręcznie kuty topór Agelsjön 235 mm ze szwedzkiej stali wysokiej jakości I Hultafors I kuty w Szwecji I 775 g topór premium w stylu drewna hikory i w zestawie ochrona skóry I 841760

#ad
Hultafors #ad - Aby zagwarantować najbezpieczniejsze połączenie z trzonkiem, głowica siekiery jest podwójnie przymocowana do uchwytu zarówno za pomocą drewnianego klina, jak i stalowego pierścienia. Materiał – topór jest wykonany z wysokiej jakości materiałów. Dzięki ponad 325-letniemu doświadczeniu nasza kuźnia kształtuje szwedzką stal w wysokiej jakości siekiery i nadają im wysoką trwałość i żywotność.

Zawartość – ręcznie kuta siekiera premium agelsjön 775 g z osłoną ostrza ze zrównoważonej szwedzkiej skóry bydlęcej. Wymiary – mała siekiera ma długość 235 mm. Jest mały i praktyczny, takich jak rzeźbienie, aktywności na świeżym powietrzu i survival, dzięki czemu można go zawsze zabrać ze sobą. Każda siekiera jest unikatem, który przy prawidłowym użytkowaniu może być dziedziczony przez pokolenia.

Uchwyt impregnowany olejem lnianym idealnie leży w dłoni i ułatwia pracę. Topory premium – od 1697 roku nasze topory premium są produkowane ręcznie w szwedzkim hults bruk w tradycyjny sposób. Siekierę można szlifować. Głowica siekiery jest wykonana z wysokiej jakości stali szwedzkiej o stopniu twardości 55 HRC i pokryta olejem lnianym jako ochrona przed korozją. Ich waga całkowita wynosi 775 g, przy czym waga głowy wynosi 500 g.
MarkaHultafors #ad
ProducentHultafors #ad
Wysokość0
Długość0
Waga1.59
Szerokość0
Numer części602000
Model602000
Gwarancja2

2. Fiskars

#ad

Fiskars 1000621 – saperka składana

#ad
Fiskars #ad - Atwo się kopie i wbija w ziemię dzięki szpadlowi z hartowanej stali borowej. Można stosować jako szuflę, szpadel lub motykę. W zestawie: 1 x saperka fiskars wraz z płóciennym pokrowcem, kolor: czarny, materiał: stal borowa/tworzywo sztuczne/aluminium, 5 cm – 59 cm, długość: 24, masa: 1 kg, 1000621. Saperka całkowita długość: do 59 cm na kemping i wyprawę w góry o niewielkiej wadze wynoszącej tylko 1 kg. Duża trwałość dzięki zastosowaniu wysokiej jakości stali borowej, fińskie wzornictwo. Z praktycznym płóciennym pokrowcem do transportu.
MarkaFiskars #ad
ProducentFiskars #ad
Wysokość3.35
Długość27.76
Waga2.3
Szerokość10.24
Numer części131320
Model1000621
Gwarancja24 Miesiące

3. KOSxBO

#ad

KOSxBO® Tomahawk Evolution Tactical młotek awaryjny, siekiera kempingowa, łącznie z kaburą kodura

#ad
KOSxBO #ad - Solidne wykonanie i piękne narzędzie survivalowe dla każdego kampera. Wytrzymała i trwała – długość całkowita: 42 cm – waga 628 g. W uchwycie można w razie potrzeby włożyć linkę, dzięki czemu można ją przymocować do nadgarstka.

Nadaje się optymalnie do stosowania na kempingu, w domu i na podwórku lub jako faks awaryjny i do rzucania. Zestaw – dostawa w komplecie z etui cordura, które można nosić również na pasku/plecaku. Survival gear – ten taktyczny tomahawk z potrójnie skręcaną głowicą ze stali AISI 420 i trzonkiem z wytrzymałego włókna nylonowego wzmocnionego włóknem szklanym.

Wyposażenie awaryjne – zapewnia maksymalną stabilność i wytrzymałość. Fani aktywności na świeżym powietrzu – to narzędzie wielofunkcyjne idealnie nadaje się do szybkiego działania w lesie lub podczas polowań – w leśnictwie, ten młotek taktyczny posiada dodatkowe narzędzia, za pomocą których można przekręcić nakrętki lub działać jak śrubokręt.
MarkaKOSxBO #ad
ProducentKOSxBO® #ad
Waga1.38

4. Zune Lotoo

#ad

Z 3 kątami, mała łopata kempingowa, Zune Lotoo Łopata survivalowa, 18 w 1, składana, survival,, do użytku na zewnątrz, na kemping, kompaktowa składana łopata do użytku na zewnątrz, ze stali węglowej

#ad
Zune Lotoo #ad - Jest to również wspaniały prezent dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu, który pomoże Ci w łatwym rozwiązaniu wszystkich problemów, które możesz napotkać w podróży. Wytrzymała łopata surwiwalna: zune lotoo kempingowa składana łopatka wykonana ze stali węglowej, 3 mm jest integralnie uformowana, nie pęka, ma wysoką twardość HRC 51 i dobrą odporność na rdzę.

Wklęsła powierzchnia łopaty pozwala szybko odprowadzać wodę podczas zbierania mułu. Małe, trwałe i łatwe do przenoszenia składane szpady outdoorowe, ostre, wycieczki z plecakiem i wędrówki były bezpieczniejsze. Jest to łopata survivalowa, mocniejsza niż spawana i nitowana powierzchnia łopaty na rynku, powierzchnia łopatki 2, która nadaje się do różnych aktywności na świeżym powietrzu. Nieodzowne narzędzia do użytku na zewnątrz: ta wielofunkcyjna składana łopatka kempingowa do użytku na zewnątrz jest niezbędnym narzędziem survivalowym na kempingu, entuzjastów przygód i wędrowców oraz idealny zestaw do Twojego samochodu, wyprawach turystycznych, wędkowania, prac ogrodowych i aktywności na świeżym powietrzu.

Kąt jest regulowany, aby Twoje wycieczki kempingowe, 90° do kopania. Kompaktowa i fajna czarna łopatka kempingowa: wymiary powierzchni łopaty wynoszą 17 x 14 cm, lekkie, przygody offroadowe, 180° do łopatki i siekania, a całkowita długość szufli survivalowej może osiągnąć 99 cm 4 sztuki w celu uzyskania dodatkowych uchwytów odwiedź nasz sklep. Wielofunkcyjne narzędzie survivalowe: powierzchnia szpadli kempingowej posiada funkcje piły, takimi jak mini harpuny, ściągacza do paznokci, które sprawiają, mini młotek, otwieracza do butelek itd. Unikalny i trwaŁy design: aluminiowy uchwyt ma antypoślizgowe gwinty ułatwiające trzymanie.
MarkaZune Lotoo #ad
ProducentZune Lotoo #ad
ModelZS-2

5. VIKING GEAR

#ad

Zestaw 2 toporów 1 x M48 Tactical Tomahawk z rokitnikiem – 1 x siekiera survivalowa z młotkiem idealna jako siekiera kempingowa na świeżym powietrzu – siekiera z nylonową torbą

#ad
VIKING GEAR #ad - Wytrzymały zestaw axe ze stali 420 – wytrzymały uchwyt z tworzywa sztucznego wzmocnionego szkłem, potrójnie przykręcany, dzięki czemu idealnie nadaje się również jako faks do rzucania – siekiera wikingów. Classic axt survival z młotkiem i ostrym ostrzem, grubość ostrza: 6 mm, długość całkowita: 41 cm, materiał ostrza: stal 420, waga: 630 g.

Zakres dostawy: 1 x viking Gear Tacitical Tomahawk, sprawdzone i starannie pakowane przed wysyłką. Z wysokiej jakości nylonową kieszenią na głowę. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony, 1 x klasyczna siekiera z odpowiednią nylonową torbą. Tacitical tomahawk z ostrzem i ostrym ostrzem – długość całkowita 39 cm – grubość ostrza: 8, 4 mm – materiał ostrza: stal 420 – waga: 630 g.

100% gwarancja satysfakcji: nasze produkty są testowane, otrzymasz zwrot pieniędzy. Jeśli coś nie jest uporządkowane, chętnie pomożemy. Z wysokiej jakości nylonową kieszenią na głowę. Siekiera kempingowa to idealny towarzysz do aktywności na świeżym powietrzu w lesie lub do prac ogrodowych w celu wykonania prac z drewnem – ten zestaw Axe robi dobre wrażenie.
MarkaVIKING GEAR #ad
ProducentVIKING GEAR #ad
Wysokość0.01
Długość14.76
Szerokość7.87
Numer części304

6. iChewie

#ad

Składana łopata awaryjna – narzędzie survivalowe z krawędzią piły do drewna i taktyczną torbą do przenoszenia – 57,50 cm, czarna, iChewie

#ad
iChewie #ad - Odporna na rdzę, uszkodzenia i wgniecenia. Specjalna składana konstrukcja umożliwia kompaktowe przechowywanie. Opatę awaryjną można łatwo złożyć prosto lub pod kątem 90°. Informacje o użytkowniku/wskazówki: patrz instrukcje dotyczące przełączania na rozłożoną konfigurację – obróć blokadę w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara, a następnie dokręcić, aby ją poluzować, następnie rozwinąć ją w pozycji prostej lub 90 stopni, obracając ją w nowej pozycji raz w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.

Specyfikacje: lekka i składana, jest wszechstronna i wykonuje pracę. Gwarancja: linkup oferuje 2-letnią ograniczoną gwarancję producenta. Zastosowanie: łopaty, łom, wędrówki, piła, szufla do śniegu i lodu, prace ogrodowe, kemping, do użytku z przenośnymi samochodami awaryjnymi, polowanie, sprzęt bug-out, offroad, zacumowanie, wojskowa, podróże z plecakiem, podróże, taktyczna, bushcraft.

Dostarczany z wytrzymałą torbą nylonową, ta taktyczna szufla wielofunkcyjna, która z tyłu posiada szlufkę do pakowania i przenoszenia. Wystarczy złożyć do spakowania światła i krawędzi piły do drewna do cięcia lub siekania małych gałęzi i drzew do rozpalania lub rozpalania ognia. Waga – 1, 125 kg. Materiały: wytrzymałe, poddane obróbce cieplnej ostrze ze stali węglowej 1050 ck50 o sztywności 42-46° hrc, uchwyt ze stali Q195. Wymiary po złożeniu: 24 cm x 15 cm; rozmiar po rozłożeniu: 57, 5 x 15 cm.
MarkaiChewie #ad
ProducentiChewie #ad
Numer częściICO-SH-0575
ModelICO-SH-0575

7. Omesio

#ad

Omesio Mini siekiera survivalowa, toporek, Full-Tang 19,3 cm, survivalowa siekiera z drewna, wytrzymała C043, mała siekiera outdoorowa

#ad
Omesio #ad - Praktyczny multitalent: mała siekiera jest idealna również do rozłupywania mniejszych kawałków lub siekania gałęzi. Bezpieczne noszenie: ta mała siekiera jest wytrzymała, lekka i dzięki temu można ją idealnie przymocować do paska.

Bardzo dobre wykonanie: uchwyt tej małej siekiery z drewna ma piękny rysunek słojów i doskonale leży w dłoni i nie ma ostrych krawędzi. Full tang: siekiera survivalowa jest wykonana z najlepszej stali, która charakteryzuje się wyjątkową twardością i ostrością. Bardzo dobrze leży w dłoni i jest ostry.

Niezawodne wsparcie: jeśli masz jakiś problem lub nie jesteś zadowolony, skontaktuj się z nami, a my znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla Państwa sprawy. Dzięki temu jesteś zawsze przy sobie na kempingu w głuszy, wędkowaniu i rzeźbieniu. Dzięki temu są bardziej wytrzymałe i mocniejsze niż inne siekiery kempingowe.
MarkaOmesio #ad
ProducentOmesio #ad
Wysokość0.04
Długość7.6
Waga0.8
Szerokość5.51
Numer częściAXE-HUABAO
ModelAXE-HUABAO

8. NedFoss

#ad

23 cm, siekiera Wikingów z nylonową torbą, survival z drewnianym uchwytem, NedFoss Warthog siekiera kempingowa, ostra siekiera outdoorowa waży 393 g, na, mini siekiera ręczna do prac ogrodowych, topór

#ad
NedFoss #ad - Atwa do przenoszenia: dla bezpieczeństwa i przenoszenia siekiera kempingowa jest wyposażona w wytrzymałą nylonową osłonę, a nylonowa torba utrzymuje siekierę kempingową na swoim miejscu za pomocą przycisku. Konstrukcja full tang: ostrze tej siekiery jest wykonane z wysokiej jakości stali 3Cr14Mov, jego twardość wynosi 54 HRC i waży ok.

Wysokiej jakości drewniany uchwyt: uchwyt małej siekiery jest wykonany z wysokiej jakości drewna. Ergonomiczny uchwyt zapewnia dobrą równowagę między ostrzem a uchwytem i bardzo dobrze leży w dłoni. Idealny prezent: mała siekiera kempingowa to połączenie piękna i praktyczności. 393 g, od czubka do końca uchwytu jest wykonany z jednego kawałka o długości 23 cm.

Ostre ostrze: nasze topory ręczne są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która jest hartowana i odpuszczana za pomocą precyzyjnych instrumentów, aby osiągnąć wysoki stopień twardości i odporności na korozję. Wszystkie małe siekiery z nylonowymi torebkami są starannie sprawdzone i dostarczane w pięknym pudełku prezentowym. Jest to idealny prezent dla rodziny, przyjaciół i fanów aktywności na świeżym powietrzu.
MarkaNedFoss #ad
ProducentNEDFOSS #ad
Waga0.65
ModelFT

9. TIVOLI

#ad

TIVOLI Siekiera rozłupująca, toporek kempingowy na polowanie, topór do spędzania wolnego czasu, na kemping, do drewna, trekking, survivalowa, do ogrodu

#ad
TIVOLI #ad - Bezpieczna i przenośna siekiera: dzięki całkowitej długości 34 cm siekierę rekreacyjną tivoli można łatwo prowadzić jedną ręką. Siekiera outdoorowa dobrze leży w dłoni przy niewielkim wysiłku do siekania, dzięki której można łatwo i bezpiecznie rozłupywać rzeczy. W porównaniu z tradycyjnymi siekierami nasza siekiera outdoorowa jest ostrzejsza i wytrzyma dłużej.

Ponadto zapewnia bezpieczeństwo przed obrażeniami ciała lub uszkodzeniem innego sprzętu podczas transportu małej siekiery w plecaku. Aby chronić siekierę kempingową, że na ostrzu siekiery znajduje się trochę oleju, nałożyliśmy na ostrze trochę smaru. Wysokiej jakości topór ręczny: siekiera kempingowa jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co zapewnia obróbkę cieplną i twardość. Siekiera uniwersalna: siekiera rozłupująca tivoli to uniwersalne narzędzie, polowaniu i wędkowaniu.

Optymalny do wszystkich aktywności trekkingowych i na świeżym powietrzu. Siekiera jest bardzo ostra, należy używać i starannie przechowywać. Na jednym końcu trzonka ma głowicę siekiery z ostrym ostrzem do siekania drewna lub przełamywania lodu. Po drugiej stronie trzonka znajduje się kilof, które może być używane na kempingu, za pomocą którego można łamać lód lub rozbić okna. Stylowa z praktyczną siekierą: topory kempingowe tivoli są wykonane z wysokiej jakości stali, krojenia, że ta siekiera kempingowa jest wyjątkowa i czarująca.
MarkaTIVOLI #ad
ProducentTIVOLI #ad
Wysokość0.04
Długość11.81
Waga0.49
Szerokość1.18
Numer częściSF01
ModelSF01

10. ADTSADDTO

#ad

Składana łopata 58 cm, z torbą do noszenia, do aktywności na świeżym powietrzu,, 50# składana łopata na kemping, bardzo wytrzymała, bardzo stabilna szufla ze stali węglowej, składana łopata do śniegu

#ad
ADTSADDTO #ad - Wysokiej jakości materiał: korpus ze stali o wysokiej zawartości węgla #50 i łopatka poddana obróbce cieplnej zapewniają, że łopata spełnia różne wymagania dotyczące wysokiej wytrzymałości, stal węglowa zapewnia niezawodne zastosowanie w ekstremalnych warunkach.

Idealnie nadaje się do siekania lodu, przecinania twardego podłoża i wielu innych. Trójkątny uchwyt zapewnia bezpieczne trzymanie tego pilnego narzędzia. Jest praktyczna jako kielnia kempingowa, czy wybierasz się na przygodę w dziczy z plecakiem, jeśli kiedykolwiek będziesz musiał wykopać swój samochód z błota. Jest to wspaniałe narzędzie do użytku na zewnątrz. Może być używana jako motyka, kilof, piła. Atwa obsługa: mocne ostrze umożliwia bezproblemowe kopanie łopaty w żwirze. Ząbkowane ostrze: ząbkowane ostrze może być używane do cięcia lub siekania małych gałęzi do rozpalania lub rozpalania ognia.

Różnorodne możliwości zastosowania: zaprojektowana jako idealna łopatka kempingowa, niezależnie od tego, czy przygotowujesz się na sytuację awaryjną, szufla plażowa lub akcesoria offroadowe, ta awaryjna szufla jest niezbędnym elementem na łonie natury. Lekki i łatwy do spakowania, wędkarstwo, podróże z plecakiem, wędrówki, polowanie, idealny na kemping, ogrodnictwo na świeżym powietrzu, odśnieżarka.
MarkaADTSADDTO #ad
ProducentADTSADDTO #ad
Wysokość9.84
Długość6.5
Waga1.2
Szerokość2.56
Numer częściKST028
ModelKST028