Top 10 Mould King Kran – Dźwigi sterowane zdalnie i aplikacją

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Mould King

#ad

Dźwig gąsienicowy z 6 silnikami, technologia dźwigu pierścieniowego MOC 39663, Mould King Technik dźwig gąsienicowy Liebherr LR-13000 188 cm, zestaw do montażu, zdalnie sterowany, 4318 części

#ad
Mould King #ad - Zarówno górne jak i przedramię można rozciągnąć. Trwałe i dobrze zaprojektowane wszystkie komponenty 4381 są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ABS, łatwe do połączenia i nie marnuje się. Uraw ma przesuwaną strukturę, główny wysięgnik 1, 3 m, a wysięgnik 0, 1 m, stół operacyjny obraca się, a maksymalna wysokość podnoszenia wynosi 2, 8 m.

Mould king silna siła w użyciu; technika rc grain to steal z grupą funkcyjną: wyposażony w 6 silników i 1 pojemnik na akumulator umożliwia pełną obsługę pojazdu za pomocą dołączonego pilota zdalnego sterowania. Ten piękny, którzy zwracają uwagę na szczegóły. Posiada specjalną żyłkę z włókna węglowego. Piękny model wewnętrzny: mechanic group lr13000 crane. Kreatywność i nauka mięty - bloki "zrób to sam" mają na celu zapewnienie dzieciom interesujących i wymagających doświadczeń z klocków oraz realistycznych ruchów i mechanizmów, które wspierają wyobraźnię i kreatywność dzieci, koordynację ręka-oko i pewność siebie; jest to również idealna zabawka dla chłopców i dziewcząt w wieku od 8 lat.

Części są kompatybilne ze wszystkimi markami komponentów technicznych. Nowoczesne wzornictwo i blask silnika jako wierna naklejka dekoracyjna; wspaniały prezent dla dzieci na urodziny, Wielkanoc, które jest mocne, Nowy Rok, Boże Narodzenie, Chanukę, kompatybilne, letni obóz / początek szkoły. Haczyk można podnosić i opuszczać, a urządzenie do ustawiania jest regulowane. Użyj tych technik i samorodków do pakietu maszynowego, techniczny model samochodu został zaprojektowany dla miłośników samochodów technicznych, aby zbliżyć się do prawdziwego modelu.
MarkaMould King #ad
ProducentMould King #ad
Wysokość68.11
Długość74.02
Waga14.11
Szerokość14.57
Numer częściMK17015
ModelMK17015

2. Mould King

#ad

Zestaw modelarski dźwigu z systemem wciągarki i wysięgnikiem, Mould King 17008 Technik do Liebherr LTM 11200 zestaw dźwigu gąsienicowego, zdalnie sterowany model pojazdu budowlanego z aplikacją

#ad
Mould King #ad - Jeśli w zestawie brakuje jeszcze części, dziękujemy z góry. Jest to największy model z serii mould king technik, który łączy w sobie maksymalną wydajność podnoszenia z długą wysuwaną konstrukcją wysięgnika. Wyposażony w aktywny system sterowania osią tylną, liny w kształcie litery Y i elastyczny wysięgnik siatkowy zapewniający doskonałą wydajność dźwigni.

Górna struktura może być obracana o 360 stopni, a konstrukcja linki w kształcie litery Y umożliwia precyzyjne sterowanie wysięgnikiem i jego nachyleniem. Oryginalne opakowanie w kolorzemould king w połączeniu z 9-osiowym wzornictwem podwozia i aktywną technologią wspomagania tylnej osi, nogi podporowe można otworzyć, która umożliwia elastyczne kierowanie tylnymi kołami i znaczne zmniejszenie minimalnego obwodu skrętu. Wyślemy brakujące części bezpłatnie, oferujemy 1-miesięczną gwarancję zwrotu pieniędzy. Pełne rozszerzenie głównego ramienia osiąga długość 160 cm z obrotowym kołem zębatym, połączenie równoległe silnika L i serwomotoru do sterowania pneumatyczną funkcją nadmuchiwania za pomocą jednego przycisku, częściami z włókna węglowego i 12 balansami wagi.

Kompatybilny z większością podobnych klocków dostępnych na rynku, aby się nie zgubić. Najlepsza gra edukacyjna dla wszystkich. Dołączona jest instrukcja montażu, o dużej skalowalności. Zabawka edukacyjna dla nauk budowlanych - zestaw zabawek zawiera wiele klocków, wszystkie komponenty są posortowane i starannie zapakowane, dzięki czemu można rozpocząć każdy krok.
MarkaMould King #ad
ProducentMould King #ad
Wysokość12.91
Długość47.64
Waga30.86
Szerokość19.96
Numer częścimk17008
Model17008
Gwarancja1 rok gwarancji

3. Mould King

#ad

Zabawka dźwigowa z 6 silnikami, pilot zdalnego sterowania, zestaw do budowy modeli 8 lat i starszych, technologia dźwigu gąsienicowego, Mould King 17015 Technik klocki zaciskowe, 4318 części

#ad
Mould King #ad - Niezależny mały pakiet – wszystkie akcesoria są zapakowane w niezależną torbę opakowaniową, która jest łatwiejsza do zrozumienia dla wszystkich. Pilot zdalnego sterowania wymaga 3 baterii AAA nie wchodzą w zakres dostawy. Zestaw dźwigu z silnikiem do zabawek budowlanych – zestaw 6 silników, pilot zdalnego sterowania 2, 1 kabel USB, 1 bateria litowa Bluetooth, 4 GHz, ta zabawka z klocków zapewnia bardziej autentyczne wrażenia.

Obsługuje 2 tryby zdalnego sterowania – tryb zdalnego sterowania i funkcja programowania. Ciesz się zabawą ze wszystkich możliwości sterowania. Programowalna funkcja – zestaw do montażu dźwigu gąsienicowego można sterować za pomocą pilota zdalnego sterowania lub telefonu komórkowego, wystarczy pobrać aplikację i połączyć klocki koparki przez Bluetooth. Wszystkie produkty mojej firmy zostały dokładnie sprawdzone przed wysyłką. Atwe ładowanie, możesz naładować samochód techniczny za pomocą wtyczki, laptopa itd.

Piękny prezent dla fanów montażu – ten zestaw dla dzieci z kolorowym opakowaniem na prezent to piękny prezent dla fanów dźwigów na urodziny, Nowy Rok. Konstrukcja zasilana przez usb – ten blok do zabawy jest wyposażony w silnik o wysokiej wydajności, 07 V, który może zapewnić dużą moc i dwie akumulatory litowo-jonowe 4, przenośnego powerbanku, które zapewniają najlepszy czas pracy. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z zakupem, Dzień Dziecka, Boże Narodzenie, skontaktuj się z nami!. Jest łatwy do zrozumienia i złożenia dla każdego.
MarkaMould King #ad
ProducentMould King #ad
Wysokość68.11
Długość74.02
Waga14.15
Szerokość14.57

4. Mould King

#ad

1292 części, zdalnie sterowany żuraw gąsienicowy, zestaw dla dorosłych i dzieci, Mould King 15070 Technik żuraw model klocków

#ad
Mould King #ad - Podobnie jak dźwig jest przesuwana struktura z wysuwanymi ramionami i przedramionami. Pilot zdalnego sterowania i sterowanie za pomocą aplikacji technologia dźwigu zabawka do budowy obsługuje 2 tryby, pilot zdalnego sterowania i sterowanie za pomocą aplikacji. Produkty są dokładnie sprawdzane przed opuszczeniem fabryki.

Haczyk można podnosić i opuszczać, a urządzenie pozycjonujące jest regulowane itd. Niezależne opakowanie mobilny zestaw do żurawia gąsienicowego z 1292 małymi akcesoriami, każda część akcesoriów jest pakowana pojedynczo w osobny worek do pakowania. W przypadku trybu sterowania za pomocą aplikacji wystarczy pobrać naszą aplikację, a następnie połączyć się z telefonem przez Bluetooth. Jeśli szukasz fajnego prezentu dla swoich dzieci. Obsługa klienta zdalnie sterowany model zabawek z klocków wykonany jest z wysokiej jakości i precyzyjnego materiału.

Nadaje się dla chłopców i dziewczynek od 8 lat. Wysoko odrestaurowane szczegóły pojazdu zawiera wiele realistycznych szczegółów i funkcji, stół operacyjny można obracać o 360°, w szczególności niektóre małe szczegóły są bardzo ładnie wykonane. Jednocześnie dołączona jest szczegółowa instrukcja montażu może nie być dostępna w języku polskim, która jest bardzo szczegółowa i łatwa do zrozumienia. Na urodziny, nowy rok, boże Narodzenie, prezent na początek roku szkolnego itd. Ten zestaw klocków to dobry wybór.
MarkaMould King #ad
ProducentMOULD KING #ad
Wysokość20
Długość22.32
Szerokość5.83
Model15070
Gwarancja2 lata gwarancji

5. Mould King

#ad

Sterowany za pomocą aplikacji High-Tech dźwig gąsienicowy, Mould King 17008 Technik zestaw do montażu dźwigu do ciężarówki, techniczna zabawka pneumatyczna dla dorosłych 8506, model z 20 silnikami

#ad
Mould King #ad - W przypadku problemów z zakupem prosimy o kontakt z nami! Ciesz się zabawą ze wszystkich możliwości sterowania. Każdy tryb jest prosty i łatwy w obsłudze. Programowalna funkcja – można sterować klockami dźwigu za pomocą pilota zdalnego sterowania lub telefonu komórkowego, wystarczy pobrać aplikację i połączyć klocki zaciskowe do dźwigu przez Bluetooth.

W międzyczasie do pakietu dołączona jest łatwa do zrozumienia instrukcja może nie Jest łatwy do zrozumienia i montażu dla każdego. Opakowanie prezentowe – ta zabawka budowlana w kolorowym opakowaniu kartonowym to piękny prezent na budowę na urodziny / Dzień Dziecka/Boże Narodzenie / Nowy Rok. Obsługuje 2 tryby zdalnego sterowania – tryb zdalnego sterowania i funkcja programowania. Na przykład górną konstrukcję można obracać w zakresie 360°, a teleskopowe rozszerzenie latającego ramienia można osiągnąć dzięki konstrukcji y -fischte Pull -Line. Indywidualny pakiet – wszystkie akcesoria są zapakowane w niezależną torbę, która jest łatwiejsza do zrozumienia dla każdego.

Konstrukcja zasilana przez usb – ten klocki do zabawy wykorzystuje silnik o wysokiej wydajności, można naładować samochód za pomocą wtyczki, które zapewniają najlepszy czas pracy. Techniczny zestaw do montażu dla miłośników zabawek budowlanych – wiele mechanizmów symuluje prawdziwy podnośnik. Wszystkie produkty mojej firmy zostały dokładnie sprawdzone przed wysyłką. Atwe ładowanie, przenośnego powerbanku, który może zapewnić dużą moc i dwa akumulatory litowo-jonowe 4, 07 V, laptopa itd.
MarkaMould King #ad
ProducentMould King #ad
Wysokość19.96
Długość47.64
Waga29.98
Szerokość12.91
Numer częściWX17008-HJY
Model17008

6. Mould King

#ad

4460 części, pilot zdalnego sterowania i aplikacja, podwójne sterowanie, Mould King 17013H Technik model dźwigu, żuraw, zabawka do samodzielnego montażu, model ciężarowy z 5 silnikami

#ad
Mould King #ad - Na urodziny, letni obóz, nowy rok, dzień Dziecka, Boże Narodzenie, Wielkanoc, prezent na początek roku szkolnego itd. Posiada realistyczne ruchy i mechanizmy, koordynację ręka-oko. Niezależne opakowanie wózek dźwigowy z 4460 małymi akcesoriami, wszystkie akcesoria mają różne metody montażu, a każda część akcesoriów jest pakowana pojedynczo w osobny worek do pakowania.

Idealna zabawka model z klocków diy został zaprojektowany, które pomagają rozwijać wyobraźnię i kreatywność ludzi, aby zapewnić ludziom interesujące i wymagające doświadczenia z klocków. Ta zabawka dźwigu z elastycznym hakiem do podnoszenia, teleskopowym wysięgnikiem i ramieniem podnoszącym, którym można sterować za pomocą aplikacji i pilota zdalnego sterowania. Jeśli masz problemy z instalacją lub użytkowaniem produktu, skontaktuj się z nami! Jednocześnie dołączona jest szczegółowa instrukcja montażu może nie być dostępna w języku polskim, która jest bardzo szczegółowa i łatwa do zrozumienia.

Następnie można sterować zabawką dźwigową za pomocą telefonu komórkowego. Produkty są dokładnie sprawdzane przed opuszczeniem fabryki. Ten model klocków to dobry wybór. Obsługa klienta zdalnie sterowany model wózka dźwigowego jest wykonany z wysokiej jakości i precyzyjnego materiału. Wietny pomysł na prezent zestaw do budowy dźwigu ciężarowego nadaje się również dla chłopców i dziewczynek od 14 lat.
MarkaMould King #ad
ProducentMould King #ad
Wysokość14.57
Długość31.1
Waga12.85
Szerokość7.24
Numer części17013H
Model17013H
Gwarancja2 lata gwarancji

7. Mould King

#ad

Dźwig do dużych obciążeń, zabawka, Mould King 17034 Technic zdalnie sterowany mechaniczny żuraw, klocki zaciskowe dla dorosłych i dzieci od 14 lat 2819 elementów

#ad
Mould King #ad - Jest wyposażony w 4 silniki i jest wyposażony w mechaniczne urządzenie łączące z pilotem zdalnego sterowania, zdalne sterowanie i zawieszenie jak prawdziwy dźwig, wyposażony w 10 opon. I obsługuje dwa tryby pracy pilota zdalnego sterowania Bluetooth: pilot ręczny i aplikacja na telefon komórkowy. Bezpieczny materiał: wyprodukowany z przyjaznych dla środowiska i bezpiecznych materiałów abs oraz naturalnych surowców tonerowych, bezpieczny i nieszkodliwy.

Ciesz się nie tylko zabawkami konstrukcyjnymi, ale także doświadczaj zabawy zabawkami elektrycznymi. Pilot zdalnego sterowania musi być zainstalowany za pomocą 2 baterii AAA nie wchodzą w zakres dostawy. Jeśli podczas procesu montażu brakuje Ci akcesoriów, skontaktuj się z Mould King i wyślemy Ci brakujące akcesoria bezpłatnie. Elementy z klocków są kompatybilne z zabawkami innych marek i można je łączyć z elementami innych marek, aby stworzyć pożądaną zabawkę. Konstrukcja zasilana przez usb: ten blok dźwigu samochodowego wykorzystuje silnik o wysokiej wydajności, który może zapewnić dużą moc oraz duży akumulator litowo-jonowy 7, 2 x silniki L, 1 x silniki M, 4 V/600 mAh, 1 x silnik XL, który zapewnia najlepszy czas pracy.

Ten zestaw do montażu dźwigu nie tylko płynnie porusza się, dzięki czemu model może pełnić funkcje takie jak jazda, ale również wytrzymuje ogromny nacisk podczas wieszania ciężkich przedmiotów. Ciekawe zabawki edukacyjne stem: wymiary: 90 x 56 x 26 cm, wszystkie zapakowane w pojedyncze woreczki ze szczegółowymi instrukcjami, zawiera 2819 elementów blokowych, łatwe do zrozumienia i zbudowania. Wysokiej jakości produkt po sprzedaży: podczas procesu produkcji wykonujemy różne testy, aby zapewnić jakość produktu.
MarkaMould King #ad
ProducentGuangdong Yuxing Technology Industry Co., Ltd #ad
Wysokość35.43
Długość10.24
Waga8.93
Szerokość20.47
Numer części17034
Model17034
Gwarancja1

8. Mould King

#ad

Kompatybilny z Libo Kaier Crawler Crane Liebher LTR, zdalnie sterowany dźwig gąsienicowy, 4000 części, ciężarowy, Mould King 17002 Technik Liebherr 11200 dźwig z 12 silnikami

#ad
Mould King #ad - Funkcje stelaża: chodzenie i kierowanie; ustawienie i podnoszenie kąta ramienia; teleskopowanie i wsuwanie wysięgnika i przedramienia; obracanie korpusu o 360 stopni; wysuwanie i zwijanie haka,. Znakomity model do wnętrz - dzięki libo kaier-11200 crawler będziesz bliżej prawdziwych klocków niż kiedykolwiek wcześniej. Wzornictwo pietruszki: dźwig gający liebherrer ltr-11200 ma 4000 części, a gotowy produkt ma ponad 150 cm długości wysięgnika.

Kreatywność i nauka mint bloki typu "zrób to sam" zostały zaprojektowane, koordynację ręka-oko i wiarę w siebie; jest również idealną zabawką dla chłopców i dziewczynek od 8 lat, które pomagają wspierać wyobraźnię i kreatywność dzieci, aby zapewnić dzieciom interesujące i wymagające doświadczenia z klocków oraz mają realistyczne ruchy i mechanizmy, która nadaje się do nauki maszyn i techniki. Wytrzymały i dobrze zaprojektowany wszystkie komponenty 4000 są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ABS, Boże Narodzenie, łatwe do podłączenia i nie są łatwe do rozłożenia.

Pobudzać. Do tego nowoczesne wzornictwo i wahanie silnika oraz szczegółowe naklejki dekoracyjne; wspaniałe prezenty na urodziny dziecka, spójne, Nowy Rok, Wielkanoc, kompatybilne, letni kemping, początek szkoły. Redni silnik m x 5, 1 x pilot zdalnego sterowania, wał poprzeczny z włókna węglowego, duży silnik L x 7, krótki kabel przedłużający, 1 x pudełko na baterie, 20 bloków ołowiowych, części są kompatybilne ze wszystkimi markowymi komponentami i można łączyć z innymi produktami scenerię. Zestaw dźwigów technicznych ltr 11200: 4000 części i grupa funkcyjna zasilanie. Mold king17002.
MarkaMould King #ad
ProducentGolds Precision Technology #ad
Wysokość38.19
Długość58.27
Szerokość16.14

9. Mould King

#ad

Zdalnie sterowany żuraw do ciężarówki, dźwig gąsienicowy, prezent na Boże Narodzenie dla dzieci, technologia 8506 części, Mould King 17008 Technik dźwig do Liebherr LTM 11200, klocki modelarskie

#ad
Mould King #ad - Funkcje stelaża: chodzenie i kierowanie; regulacja i podnoszenie kąta ramienia nośnego; teleskopowe wysięgniki i przedramię i wjeżdżanie; regulowany kąt otwarcia kabiny, aby swobodnie wysuwać pneumatyczne nogi podporowe. Flagowe wydanie 2023 - dźwig gąsienicowy liebherr ltm 11200 ma 8506 części, równoległe połączenie silnika l i serwomotoru do sterowania funkcją nadmuchiwania pneumatycznego za pomocą jednego przycisku, a gotowy produkt ma ponad 160 cm długości wysięgnika.

Będzie to wspaniały czas dla rodziców i dzieci, kompatybilne. 3 x silnik hxm, 1 x pojemnik na baterie 6, wał poprzeczny z włókna węglowego, 3 x silnik xl, 4 x silnik hl, 1 x silnik serwo, części są kompatybilne ze wszystkimi markowymi komponentami i można je łączyć z innymi markowymi produktami, 4 x silnik M, 5 x silnik L, zawiera 12 bloków ołowiowych zwiększających wagę, 2 x pojemnik na baterie 4, 0, 0, tworząc dużą scenerię. Mould king 17008 - Żuraw liebherr ltm 11200: 8506 części i grupa funkcyjna zasilania. Ten ekskluzywny zestaw modelarski został zaprojektowany specjalnie dla entuzjastów techniki, którzy zwracają uwagę na szczegóły.

Kreatywność i nauka stembloki diy zostały zaprojektowane, aby zapewnić dzieciom interesujące i wymagające doświadczenia z klocków konstrukcyjnych i mają realistyczne ruchy i mechanizmy, koordynację ręka-oko; jest to również idealna zabawka dla chłopców i dziewczynek od 8 lat, które pomagają rozwijać wyobraźnię i kreatywność dzieci, która może stymulować ich do nauki maszyn i techniki. Kompatybilny z większością podobnych klocków dostępnych na rynku, spójne, aby bawić się z dziećmi. Najlepszy prezent edukacyjny - dzięki ciężarowi dźwigowemu libo kaier 11200 jesteś bliżej prawdziwych klocków niż kiedykolwiek wcześniej.
MarkaMould King #ad
ProducentMould King #ad
Wysokość12.91
Długość47.64
Waga29.98
Szerokość19.96
Numer częściMK
Model17008
Gwarancja1 rok gwarancji

10. Mould King

#ad

2819 części, duży MOC, klocki, Mould King 19007 Technik dźwig pneumatyczny do samochodów ciężarowych, pilot zdalnego sterowania, ciężarówka inżynierska z pilotem zdalnego sterowania i silnikami

#ad
Mould King #ad - Możesz pobrać darmową aplikację za pomocą telefonu komórkowego i połączyć ciężarówkę z aplikacją przez Bluetooth. Zestaw ten można bardzo łatwo zmontować, postępując zgodnie z jasną instrukcją może nie być dostępna w języku polskim. Ze względu na bogate detale klocków i wyjątkowo realistyczną strukturę produktu jest to absolutnie ekskluzywna kolekcja dla fanów klocków.

Ta ciężarówka jest wyposażona w pilot zdalnego sterowania i tryby sterowania aplikacją. Nasz przyjazny i profesjonalny zespół obsługi klienta pomoże Ci rozwiązać problemy. Atwy montażten model ciężarówki mould king 19007 technik jest wyposażony w ponumerowane worki budowlane i instrukcję krok po kroku może nie być dostępna w języku polskim. Następnie można sterować ruchem ciężarówki za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym. Wysokiej jakości materiałnasze klocki są wykonane z wysokiej jakości materiałów abs, są bezzapachowe i gładkie.

Informacje o produkcieten moduł do zdalnego sterowania mould king składa się z klocków 2819, jego gotowy rozmiar to 53 cm długości, 17 cm szerokości i 40 cm wysokości. Ten doskonały proces produkcji zapewnia lepszą jakość i stabilną strukturę modelu konstrukcyjnego. W razie problemów można się z nami skontaktować w każdej chwili. Szczegółowe wzornictwo produktuta ciężarówka mould king 19007 technik jest wyposażona w 3 x silniki l, 1 x silnik serwo, 1 x silnik m, 1 x pilot zdalnego sterowania i 1 x skrzynka na baterie litowe 4.
MarkaMould King #ad
ProducentMould King #ad
Wysokość15.67
Długość20.79
Szerokość6.65
Numer części19007
Model19007
Gwarancja12 Miesięcy