Top 10 Kühlschrank Schwarz – Lodówki wolnostojące

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Siemens

#ad

201 x 60 cm, LowFrost rzadziej rozmrażanie, chłodzenie 249 l + zamrażanie 94 l, Siemens KG39EAICA iQ500 lodówko-zamrażarka, równomierne oświetlenie, oświetlenie LED, BigBox miejsce na duże zamrożone

#ad
Siemens #ad - Ochrona przed odciskami palców: wysokiej jakości powierzchnie drzwi lodówki są pokryte specjalną powłoką – niezawodnie zapobiega powstawaniu odcisków palców. Easyaccess: wszystko szybko pod ręką: szklane półki easyAccess są łatwe do załadowania, przejrzyste i płynne działanie.

Dla odczuwalnie większego komfortu. Oświetlenie led: dzięki wbudowanemu oświetleniu led w jednej płaszczyźnie wnętrze Twojej stojącej lodówki i zamrażarki jest przyjemnie i równomiernie oświetlone, bez oślepiania. Lowfrost: mniej i łatwiej rozmrażać dzięki technologii lowFrost: technologia tej wolnostojącej lodówko-zamrażarki redukuje powstawanie lodu i jednocześnie jest energooszczędna. Bottlerack: małe, duże butelki i puszki można przechowywać w wyjmowanym regale ze stali nierdzewnej – co zapewnia bezpieczne przechowywanie.
MarkaSiemens #ad
ProducentSIEMENS #ad
Wysokość79.13
Długość25.59
Waga132.28
Szerokość23.62
Numer częściKG39EAICA
ModelKG39EAICA
GwarancjaGwarancja producenta.

2. Siemens

#ad

Dużo miejsca, bardzo duża pojemność magazynowa, chłodzenie 302 l + 117 l zamrażania, 201 x 70 cm, funkcja LowFrost, szybsze chłodzenie, Siemens KG49EAICA iQ500 lodówko-zamrażarka

#ad
Siemens #ad - Szerokość xxl: ta wolnostojąca lodówko-zamrażarka o szerokości 70 cm jest znacznie bardziej przestronna niż tradycyjne urządzenia – dzięki temu wszystkie potrawy i napoje będą wygodnie przechowywane.

Lowfrost: mniej i łatwiej rozmrażać dzięki technologii lowFrost: technologia tej wolnostojącej lodówko-zamrażarki redukuje powstawanie lodu i jednocześnie jest energooszczędna. Ochrona przed odciskami palców: wysokiej jakości powierzchnie drzwi lodówki są pokryte specjalną powłoką – niezawodnie zapobiega powstawaniu odcisków palców.

Oświetlenie led: dzięki wbudowanemu oświetleniu led w jednej płaszczyźnie wnętrze Twojej stojącej lodówki i zamrażarki jest przyjemnie i równomiernie oświetlone, bez oślepiania. Bottlerack: małe, duże butelki i puszki można przechowywać w wyjmowanym regale ze stali nierdzewnej – co zapewnia bezpieczne przechowywanie.
MarkaSiemens #ad
ProducentSiemens #ad
Wysokość79.13
Długość25.59
Waga189.71
Szerokość27.56
Numer częściKG49EAICA
ModelKG49EAICA
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

3. Siemens

#ad

201 x 60 cm, freshSense zapewnia stałą temperaturę wewnętrzną, Siemens KG39E8XBA iQ500 lodówko-zamrażarka, chłodzenie 249 l + zamrażanie 94 l, funkcja LowFrost rzadsze rozmrażanie, superCooling

#ad
Siemens #ad - Easyaccess: wszystko szybko pod ręką: szklane półki easyAccess są łatwe do załadowania, przejrzyste i płynne działanie. Supercooling: obniż temperaturę lodówki, aby szybko schłodzić dodaną żywność – aby zapewnić stabilną temperaturę wewnętrzną.

Dla odczuwalnie większego komfortu. Bottlerack: małe, duże butelki i puszki można przechowywać w wyjmowanym regale ze stali nierdzewnej – co zapewnia bezpieczne przechowywanie. Oświetlenie led: dzięki wbudowanemu oświetleniu led w jednej płaszczyźnie wnętrze Twojej stojącej lodówki i zamrażarki jest przyjemnie i równomiernie oświetlone, bez oślepiania. Lowfrost: mniej i łatwiej rozmrażać dzięki technologii lowFrost: technologia tej wolnostojącej lodówko-zamrażarki redukuje powstawanie lodu i jednocześnie jest energooszczędna.
MarkaSiemens #ad
ProducentSiemens #ad
Wysokość79.13
Długość25.59
Waga199.96
Szerokość23.62
Numer częściKG39E8XBA
ModelKG39E8XBA
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

4. Bomann

#ad

Bomann VS 2195.1 inox lodówka bez zamrażarki o pojemności użytkowej 133 l i 3 półkach | mała lodówka z przegródką na warzywa i wymiennymi drzwiczkami | cicha lodówka stołowa z oświetleniem wewnętrznym

#ad
Bomann #ad - Jasne i przejrzyste: oświetlenie wnętrza lodówki bez zamrażarki zapewnia dobrą widoczność w lodówce i umożliwia szybki przegląd zawartości. Idealna temperatura: dzięki bezstopniowej regulacji temperatury napojów w lodówce i zakresie temperatur od 0°C do +8°C każdy może ustawić idealną temperaturę dla swoich produktów spożywczych i napojów.

Zajmuje mało miejsca i jest praktyczna: dzięki pojemności użytkowej 133 litrów i kompaktowym rozmiarom mała lodówka bez zamrażarki firmy Bomann idealnie nadaje się do małych gospodarstw domowych lub jako druga lodówka. Porządek i przejrzystość: dzięki 3 szklanym półkom, z czego 2 z regulacją wysokości, 3 półkom na drzwi i 2 półkom na jajka, mała lodówka firmy Bomann zapewnia wystarczająco dużo miejsca do przechowywania i utrzymuje wszystko w porządku i przejrzystości.

Praktyczne funkcje: zewnętrzny uchwyt drzwi, wymienne zawiasy drzwi i regulowane nóżki lodówki zapewniają dodatkowy komfort i łatwą obsługę lodówki.
MarkaBomann #ad
ProducentBOMANN #ad
Wysokość33.27
Długość22.64
Waga61.73
Szerokość22.05
Numer częściVS 2195
Model721952
GwarancjaGwarancja producenta.

5. Bomann

#ad

Bomann VS 2195.1 lodówka bez zamrażarki o pojemności użytkowej 133 l i 3 półkach | mała z kieszenią na warzywa i wymiennymi drzwiczkami | cicha lodówka stołowa z oświetleniem wewnętrznym LED | VS

#ad
Bomann #ad - Porządek i przejrzystość: dzięki 3 szklanym półkom, z czego 2 z regulacją wysokości, 3 półkom na drzwi i 2 półkom na jajka, mała lodówka firmy Bomann zapewnia wystarczająco dużo miejsca do przechowywania i utrzymuje wszystko w porządku i przejrzystości.

Praktyczne funkcje: zewnętrzny uchwyt drzwi, wymienne zawiasy drzwi i regulowane nóżki lodówki zapewniają dodatkowy komfort i łatwą obsługę lodówki. Idealna temperatura: dzięki bezstopniowej regulacji temperatury napojów w lodówce i zakresie temperatur od 0°C do +8°C każdy może ustawić idealną temperaturę dla swoich produktów spożywczych i napojów.

Zajmuje mało miejsca i jest praktyczna: dzięki pojemności użytkowej 133 litrów i kompaktowym rozmiarom mała lodówka bez zamrażarki firmy Bomann idealnie nadaje się do małych gospodarstw domowych lub jako druga lodówka. Jasne i przejrzyste: oświetlenie wnętrza lodówki bez zamrażarki zapewnia dobrą widoczność w lodówce i umożliwia szybki przegląd zawartości.
MarkaBomann #ad
ProducentBOMANN #ad
Wysokość33.27
Długość22.64
Waga61.73
Szerokość22.05
Numer części721950
Model721950
GwarancjaGwarancja producenta.

6. LG Electronics

#ad

LG Electronics Slim Multi Door GMB844MC4E z liniowym chłodzeniem | Slim Fit – tylko 83,5 cm szerokości | pojemność 530 l | matowa czerń metaliczna

#ad
LG Electronics #ad - Express freeze: funkcja szybkiego zamrażania. Inteligentny kompresor inwerterowy: bardzo cichy i 10 lat gwarancji na kompresor. Total no frost: nigdy więcej rozmrażania. Moist balance crisper: powierzchnia regulująca wilgotność. Linearcooling: różnica temperatur w lodówce zredukowana do ± 0, 5 °C.
MarkaLG Electronics #ad
ProducentLG Electronics #ad
Wysokość70.35
Długość28.9
Waga229.28
Szerokość32.87
Numer częściGMB844MC4E
ModelGMB844MC4E
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

7. LG Electronics

#ad

Stal nierdzewna, samochodowa portantka E, LG GML844PZAE amerykańska lodówka, 506 l

#ad
LG Electronics #ad - Numer artykułu: 1. 0 Kształt: wolnostojący. Kolor: stal nierdzewna. Typ instalacji: Wolnostojący.
MarkaLG Electronics #ad
ProducentLG #ad
Wysokość70.35
Długość28.9
Waga297.62
Szerokość32.87
Numer częściGML844PZAE
ModelGML844PZAE
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

8. Gorenje

#ad

Gorenje R 619 DAXL6 lodówka/AdaptTech/FreshZone/funkcja szybkiego chłodzenia/system chłodzenia obiegowego/wyświetlacz LED / 398 l / 185 cm / klasa energetyczna D/stal szlachetna

#ad
Gorenje #ad - Chłodzenie obiegowe z funkcją quickcooling: cała wewnętrzna komora lodówki jest stale chłodzona równomiernie, nie tworzy się kondensacja na tylnej ściance lub pod szklanymi półkami. 2°c niższa niż w pozostałej części lodówki.

Wymiary urządzenia szer. Twoja żywność pozostaje świeża i zmniejsza zużycie energii. Napięcie: 220, 0 V. Funkcja supercool: obniżenie temperatury o 3°C niższej niż zwykle, działa po aktywacji przez 6 godzin, a następnie wyłącza się automatycznie. Pojemność: 398, 0 l. X gł. 59, 5 x 185 x 66, 3 cm. W zależności od ustawienia temperatury temperatura wynosi ok. System adapttech: zapewnia stałą temperaturę w lodówce, niezależnie od tego, jak często otwierasz drzwi.

X wys. Wyprodukowano w Europie. Freshzone: szuflada o najniższej temperaturze w lodówce jest idealna do przechowywania mięsa, ryb, owoców i warzyw. Crispzone z regulatorem wilgotności: w przestronnej szufladzie CrispZone składniki odżywcze zostają zachowane, a świeżość żywności zostaje przedłużona dzięki niskiej temperaturze i regulacji wilgotności powietrza.
MarkaGorenje #ad
ProducentGorenje #ad
Wysokość72.83
Długość26.1
Waga138.89
Szerokość23.43
Numer części741247
Model741247
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

9. Gorenje

#ad

Gorenje R 619 DABK6 lodówka / 185 cm/sprężarka inwerterowa/CrispZone z regulatorem wilgotności/AdaptTech/system chłodzenia obiegowego/funkcja szybkiego chłodzenia/część chłodząca 398 l/klasa

#ad
Gorenje #ad - Ywność pozostaje świeża i chrupiąca o wiele dłużej i zachowuje swoje witaminy. Jeśli lodówka zostanie napełniona po dużym zakupie, funkcja SuperCool zapewnia obniżenie temperatury o 3°C niższej niż zwykle, po aktywacji działa przez 6 godzin, a następnie wyłącza się automatycznie.

Tam owoce i warzywa nie tylko pozostają świeże, ale można nawet regulować wilgotność powietrza. Wyprodukowano w Europie. Funkcja szybkiego chłodzenia: bardzo ważna jest stała temperatura w lodówce. Chłodzenie obiegowe z funkcją quickcooling: wentylator na tylnej ściance wnętrza lodówki utrzymuje chłodne powietrze w ruchu i zapewnia cyrkulację powietrza. Crispzone z regulatorem wilgotności: przestronna szuflada crispzone xl należy do największych szuflad na owoce i warzywa na rynku.

Elektroniczny program rejestruje, kiedy i jak często otwierają się drzwi lodówki. Za pomocą regulatora wilgotności można łatwo ustawić wilgotność powietrza. Adapttech: sterowany czujnikiem system chłodzenia adapttech z funkcją pamięci zapewnia optymalny klimat wewnątrz lodówki. Wymiary urządzenia szer. Napięcie: 220, 0 V. X gł.
MarkaGorenje #ad
Producentgorenje #ad
Wysokość72.83
Długość26.1
Waga138.89
Szerokość23.43
Numer części741829
Model741829
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

10. Gorenje

#ad

Kolor srebrny, Gorenje R 619 EES5 lodówka / 185 cm / system chłodzenia obiegowego/funkcja szybkiego chłodzenia/część chłodząca 398 litrów/wygląd Inox

#ad
Gorenje #ad - X gł. 59, 5 x 185 x 66, 3 cm. Liczba drzwi: 1. Funkcja szybkiego chłodzenia: bardzo ważna jest stała temperatura w lodówce. Idealny klimat dla wszystkich produktów spożywczych, które powinny długo zachować świeżość. Napięcie: 220, 0 V.

Pojemność: 0, 0 l. Dzięki chłodzeniu obiegowym cała wewnętrzna komora lodówki jest zawsze równomiernie chłodzona i nie tworzy się kondensacja na tylnej ściance lub pod szklanymi półkami. X wys. System slotin: dzięki temu systemowi można postawić lodówkę bezpośrednio na ścianie, obok powierzchni roboczej lub innego urządzenia, ponieważ dzięki systemowi SlotIn drzwi lodówki można otworzyć do pełnej szerokości urządzenia. Pojemność: 398, 0 l.

Wyprodukowano w UE. Jeśli lodówka zostanie napełniona po dużym zakupie, po aktywacji działa przez 6 godzin, funkcja SuperCool zapewnia obniżenie temperatury o 3°C niższej niż zwykle, a następnie wyłącza się automatycznie. Typ systemu rozmrażania: ręczny. Wymiary urządzenia szer. Chłodzenie obiegowe z funkcją quickcooling: wentylator na tylnej ściance wnętrza lodówki utrzymuje chłodne powietrze w ruchu i zapewnia cyrkulację powietrza.
MarkaGorenje #ad
Producentgorenje #ad
Wysokość72.83
Długość26.1
Waga132.28
Szerokość23.43
Numer części740846
Model740846
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.