Top 10 Insektenhotel Bausatz Kinder – Dziecięce zestawy do drewna

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Baker Ross

#ad

2er Pack, Ideal für den Sommer, Mittel, Kinder Garten Deko zum Basteln, grün, Baker Ross FE508 Insektenhotel für Kinder zum Basteln

#ad
Baker Ross #ad - Von experten hergestellt: baker ross hat seit 40 jahren schule, Jugendgruppe und Eltern mit den allerbesten Künstler- und Bastelbedarf und Spielzeuge versorgt. Im paket enthalten: 2 x holz insektenhotel Bausatz.

Dann stelle es in den Garten und beobachte deine neuen Insekten Nachbarn. Holz insektenhotel bausatz: verschönere den außenbereich mit einem Haus für Insekten! Ihr eigenes Bastelset zusammenzubauen und zu dekorieren ist eine tolle Aktivität, die man einzeln, in Gruppen oder mit Freunden machen kann. Größe 17, 5 cm x 22, 5 cm x 7 cm. Garten kunst: erschaffe ein farbenfrohes zuhause für die Insekten, indem du Farben mischst und mit Stiften und Schmuckstücken dekorierst nicht enthalten.

Alle unserer produkte unterliegen den CE- und den allgemeinen Produktsicherheitsbestimmungen und nennen gegebenfalls die Altersempfehlung. Kinder insektenhotel bastelset: Kinder werden viel Spaß dabei haben, ihr eigenes Insektenhotel zu bemalen, dekorieren und aufzustellen.
MarkaBaker Ross #ad
ProducentBaker Ross #ad
Wysokość2.36
Długość10.63
Waga0.6
Szerokość7.87
Numer częściFE508
ModelFE508

2. Eichhorn

#ad

Kolorowa, 10 x 26 x 21 cm, BSK, Eichhorn 100004584 pasieka do montażu i malowania, drewno lipowe, 6J+, w zestawie pędzel i farba

#ad
Eichhorn #ad - Eichhorn domek dla pszczół z drewna – ten uroczy mały domek dla pszczół przyciąga wzrok, ale staje się jeszcze piękniejszy, gdy dom jest malowany i dekorowany. Kreatywne "zrób to sam" – w zestawie znajduje się również pędzel oraz 6 kolorów dopasowanych kolorystycznie do malowania domu.

Eichhorn - drewniana zabawka z tradycją – od ponad 70 lat produkujemy wysokiej jakości drewniane zabawki. Super do własnego ogrodu – pasiekę można postawić w ogrodzie lub przymocować za pomocą zintegrowanego urządzenia z tyłu domu i zapewnia kolorową wartość własnego ogrodu. Nasze produkty o wartości pedagogicznej wspierają motorykę i kreatywność od najmłodszych lat dzięki połączeniu czujników, wtykania, układania w stos, pchania i wkręcania.

W zestawie znajdują się pojedyncze elementy domku dla pszczół oraz pasujące do nich śruby. Naturalnie zrównoważony – domek o wymiarach 10 x 26 x 21 cm jest wykonany z wysokiej jakości drewna lipowego i jest odpowiedni dla dzieci od 6 lat.
MarkaEichhorn #ad
ProducentEichhorn #ad
Wysokość8.27
Długość3.94
Waga1.57
Szerokość10.24
Numer części100004584
Model100004584
Gwarancja24 miesiące gwarancji

3. Eichhorn

#ad

14 x 14 x 24 cm, drewno lipowe, w zestawie pędzle i farby, DIY, do montażu i malowania, Eichhorn 100004581 Outdoor 100004581 domek dla ptaków z drewna, kolorowy

#ad
Eichhorn #ad - Kreatywne "zrób to sam" – w zestawie znajduje się również pędzel oraz 6 kolorów dopasowanych kolorystycznie do malowania domu. Super do własnego ogrodu – domek dla ptaków można zawiesić za pomocą dostarczonego sznurka lub przymocować za pomocą zintegrowanego urządzenia z tyłu domu i zapewnia kolorową wartość własnego ogrodu.

W ten sposób można malować na nim wesoło, płasko, kropkami, z wzorami, kreskami lub tekstem. Nasze produkty o wartości edukacyjnej wspierają motorykę i kreatywność od najmłodszych lat dzięki połączeniu czujników, wtykania, układania w stos, pchania i wkręcania. W zestawie znajdują się pojedyncze elementy domku dla ptaków oraz pasujące do nich śruby.

Eichhorn domek dla ptaków z drewna – ten uroczy mały domek dla ptaków przyciąga wzrok, ale staje się jeszcze piękniejszy, gdy dom jest malowany i dekorowany. Naturalnie zrównoważony – domek o wymiarach 14 x 14 x 24 cm jest wykonany z wysokiej jakości drewna lipowego i jest odpowiedni dla dzieci od 6 lat. Eichhorn - drewniana zabawka z tradycją – od ponad 70 lat produkujemy wysokiej jakości drewniane zabawki.
MarkaEichhorn #ad
ProducentSIMF5 #ad
Wysokość7.87
Długość3.31
Waga2.2
Szerokość11.69
Numer części100004581
Model100004581
Gwarancja2 lata.

4. moses

#ad

Pomoc dla lęgów do samodzielnego ozdobienia, Moses 16099 domek dla owadów do malowania, dla dzieci

#ad
moses #ad - Do zastosowania wszędzie dzięki praktycznej taśmie hotel można zawiesić w dowolnym miejscu – na drzewie, płocie ogrodowym lub na żywopłocie. Dzięki temu można obserwować interesujące owady z bliska.

Piękna dekoracja i pomysł na prezent do użytku na zewnątrz. Dla małych miłośników owadów dzięki tej pomocy do lęgowania można znaleźć pszczoły leśne, trzmiel itp. Wysokiej jakości materiał hotel jest wykonany z wytrzymałego drewna i zapewnia wspaniałe schronienie dla gniazdujących małych zwierząt – optymalne na wiosnę. Piękny format trójkątny kształt o wymiarach 24 cm x 14 cm x 6 cm idealnie nadaje się również na balkon, okno lub taras i pięknie wpasowuje się w naturę.

Kreatywne samodzielne dekorowanie dzięki 8 farbom akrylowym i pędzlowi dzieci i dorośli mogą być kreatywni i stworzyć indywidualny hotel dla owadów. Piękne schronienie w ogrodzie lub na balkonie.
Markamoses #ad
Producentmoses. Verlag GmbH #ad
Wysokość5.51
Długość9.45
Waga0.5
Szerokość2.36
Numer części16099
Model16099
GwarancjaBrak gwarancji

5. Eichhorn

#ad

W zestawie pędzel i farba, Eichhorn, Domek dla wiewiórek do montażu i malowania, z drewna lipowego, odpowiedni dla dzieci od 6 lat

#ad
Eichhorn #ad - Naturalnie zrównoważony – domek o wymiarach 17 x 18 x 15 cm jest wykonany z wysokiej jakości drewna lipowego i jest odpowiedni dla dzieci od 6 lat. Super do własnego ogrodu – karmnik można zawiesić za pomocą dołączonego sznurka lub przymocować za pomocą zintegrowanego urządzenia z tyłu domu i zapewnia kolorową wartość własnego ogrodu.

Wiewiórki będą się cieszyć! kreatywne "zrób to sam" – w zestawie znajduje się również pędzel oraz 6 kolorów dopasowanych kolorystycznie do malowania domu. Eichhorn karmnik wykonany z drewna – ten uroczy karmnik dla wiewiórek przyciąga wzrok, gdy dom jest malowany i dekorowany. Nasze produkty o wartości pedagogicznej wspierają motorykę i kreatywność od najmłodszych lat dzięki połączeniu czujników, układania w stos, wtykania, pchania i wkręcania.

Eichhorn - drewniana zabawka z tradycją – od ponad 70 lat produkujemy wysokiej jakości drewniane zabawki. W zestawie znajdują się pojedyncze elementy karmnika, jak również pasujące śruby, ale staje się jeszcze piękniejszy, pędzle i farby.
MarkaEichhorn #ad
ProducentEichhorn #ad
Wysokość7.87
Długość2.76
Waga1.15
Szerokość11.42
Numer części100004586
Model100004586
Gwarancja24 miesiące gwarancji

6. Miiepls

#ad

Zabawka prezent dla chłopców i dziewczynek, Domek dla ptaków, zestaw do majsterkowania z 4 dzwonkami wietrznymi dla dzieci do budowy i malowania, zestaw do samodzielnego wykonania, zestaw do, 4 sztuki

#ad
Miiepls #ad - Podczas montażu wzmocnionego klejem dzieci mogą bez problemu wykonać domek dla ptaków samodzielnie lub za pomocą wskazówek rodziców, braci lub nauczycieli. Zestaw domku dla ptaków diY może wspierać interakcję między rodzicami i dziećmi. Idealny do domu, szkoły, Święto dziękczynienia, dekoracji imprezowych dla dzieci i nie tylko; świetny pomysł na prezent na Halloween, Boże Narodzenie, święta lub urodziny; chłopcy i dziewczęta od 4 lat pokochają tę aktywność.

Należy pamiętać, że przed lakierowaniem należy całkowicie wsunąć występ w szczelinę, aby wzmocnić strukturę. Dzieci mogą samodzielnie zmontować zestawy domków dla ptaków, a następnie pokolorować je według uznania, co sprzyja kreatywnej ekspresji, koncentracji i zdolności motorycznych. Bezpieczne materiały - zestaw do majsterkowania z drewna wykonany jest z naturalnego drewna, które jest przyjazne dla środowiska i odpowiednie dla dzieci. Atwy montaż i malowanie – deski dla ptaków są wstępnie wycięte i rowkowane, sióstr, nie są potrzebne gwoździe ani młotek.

Domek dla ptaków dla dzieci – domek dla ptaków dla dzieci, deskę do mieszania i klej, w tym drewniany domek dla ptaków z 4 linami i 4 dzwonkami wietrznymi, hakach i drążkach, pusta deska kreślarska, które można zawiesić na drzewach, pędzle, akcesoria obejmują farby, wszystko zapakowane w pudełko prezentowe dla łatwego przechowywania; domek dla ptaków musi zostać zmontowany i można narysować żądany wzór. Może zaspokoić wyobraźnię wiosny i jest najlepszym prezentem na imprezy z wiosennym mottem. Idealny prezent dla dzieci - ten domowy zestaw bazgrołów dla ptaków to idealny prezent dla dzieci.
MarkaMiiepls #ad
ProducentMiiepls #ad
Numer częściY-NW-ZF010
ModelY-NW-ZF010

7. Baker Ross

#ad

Baker Ross AT884 domek z drewna biedronki do samodzielnego montażu, średni, 2 sztuki, dla dzieci i projektów artystycznych i rzemieślniczych

#ad
Baker Ross #ad - Wspaniała aktywność dla dziecka, w grupie lub z przyjaciółmi. Idealny dla klas szkolnych lub jako projekt biologiczny. Dzieci mogą samodzielnie zmontować zestaw. Drewniana sztuka do malowania: rozpieszczaj naturę domem dla biedronek. Do zawieszenia drewnianego domu.

Wyprodukowane przez ekspertów: baker ross od ponad 40 lat projektuje i dostarcza najlepsze materiały artystyczne i rzemieślnicze oraz zabawki dla szkół, grup i rodziców. Gotowe. Wszystkie produkty są zgodne z ogólnymi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów i zaleceniami odnośnie wieku użytkownika. Zestaw domków dla ptaków dla dzieci: dzieci będą miały wiele radości z samodzielnego montażu i projektowania. Wielkość domu: 13 cm. Zakres dostawy: Łatwy montaż drewniany domek do malowania, zawiera elementy wtykowe z drewna nie wymaga kleju.

Wypełnij dom naturalnym materiałem, który zapewnia biedronkom przytulne miejsce do spania. Załóż fartuchy i wymieszaj kolory, dekorując je długopisami i błyszczącymi kamieniami, jak biedronki biorą w posiadanie. Powieś go teraz w ogrodzie i obserwuj, mieszając kolory, które zrobią wrażenie nie wchodzą w zakres dostawy. Dekoracja drewniana: stwórz kolorowe arcydzieło, a następnie postaw kreatywność i zaprojektuj puste miejsce w każdy sposób.
MarkaBaker Ross #ad
ProducentBaker Ross #ad
Wysokość1.18
Długość10.24
Waga0.22
Szerokość7.87
Numer częściAT884
ModelAT884

8. Col-Pary

#ad

Dla chłopców, do budowania, dziewcząt,, z drewnianych zabawek, Zestaw 4 prac ręcznych, budowany domek dla ptaków dla dzieci, rzemiosło artystyczne, projekty rzemieślnicze na prezenty na Dzień Dziecka

#ad
Col-Pary #ad - Atwy montaż i malowanie, udekorować dom naklejkami, dzieci mogą łatwo dokończyć domek dla ptaków bez konieczności stosowania gwoździ lub młotków, nawlec koraliki i powiesić na drzewie, dzieci mogą swobodnie malować i majsterkować, podczas montażu użyć kleju do wzmocnienia i pomalować domek dla ptaków pusta deska kreślarska, więcej dekoracji – drewniane deski są wstępnie wycięte i rozcięte, ptak stanie się kochkocham.

Uwaga: nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zainspiruj wyobraźnię podczas samodzielnego wykonania – dzieci pobudzą swoją wyobraźnię i zaprojektują, aby zbudować własny domek dla ptaków. Małe elementy! Niebezpieczeństwo uduszenia się. Wstępnie wycięte i rozcięte otwory ułatwiają montaż domku dla ptaków. Zbuduj swoje budki dla ptaków, udekoruj ich zewnętrzne strony. Idealny prezent dla dzieci – ten fantazyjny zestaw domków dla ptaków to wspaniały prezent na wszystkie okazje, prezenty na imprezę dla dzieci, prezent urodzinowy, lekcja w klasie itd.

Dostarczany z pięknym pudełkiem na prezent i spełnij wymóg instalacji domku dla ptaków i narysowania żądanych wzorów. Wysokiej jakości i bezpieczna zabawka do samodzielnego wykonania – nasze drewniane deski do domku dla ptaków są wykonane z wysokiej jakości, grubej sklejki, są przyjazne dla środowiska i bezpieczne użytkowanie, łatwe do farbowania i bardzo dobrze nadają się do treningu praktycznych umiejętności dzieci. Pomóż im skoncentrować się na projekcie, pomaluj je farbami, jak połączyć te wyjątkowe formy sztuki podczas budowania i malowania, rozwijać kreatywne myślenie i koordynację ręka-oko.
MarkaCol-Pary #ad
ProducentCol-Pary #ad
Wysokość3.15
Długość7.09
Szerokość3.94
Numer części10-058
Model10-058

9. Hywean Homd

#ad

Mały, prezent dla chłopców i dziewczynek, Hywean Homd 2 sztuki DIY domek dla ptaków dla dzieci z drewna, zestaw do majsterkowania, ręcznie wykonany domek dla ptaków, budka lęgowa z farbami i pędzlami

#ad
Hywean Homd #ad - Cm i średnica wejścia wynosi 4, szerokość i wysokość zmontowanego budki dla ptaków wynoszą 10, 2 pędzle, 5 x 12 x 15 cm / 9 x 11, 5 cm. Wymiary: długość, 5 x 15 cm, a średnica wejścia wynosi 4, 5 x 12 x 15 cm / 9 x 11, szerokość i wysokość zmontowanego domku dla ptaków wynoszą 10, 5 cm.

Dla dzieci te drewniane zabawki budki dla ptaków mogą wspierać praktyczne umiejętności dzieci i pobudzać ich wyobraźnię odpowiednie dla dzieci, chłopców i dziewczynek w wieku od 4 do 8 lat. Może być używana jako ozdoba do majsterkowania lub jako domek dla ptaków na świeżym powietrzu. Zestaw do budowy domku dla ptaków "zrób to sam" - nasz zestaw do budowy domku dla ptaków zawiera 2 niezmontowane budki dla ptaków w różnych kształtach, 2 szablony do rysowania i 1 małą tackę do malowania i 1 pędzel do desek.

Kolor i akcesoria przeszły test i są bezpieczne i przyjazne dla środowiska. Atwy montaż budka lęgowa wykonana jest z naturalnego drewna. Idealny prezent dla miłośników przyrody pokochają je w każdym wieku. Wymiary: długość, 12 kolorów, 5 x 15 cm. Małe prezenty dla chłopców i dziewczynek. Małe prezenty dla chłopców i dziewczynek.
MarkaHywean Homd #ad
ProducentHywean Homd #ad
Wysokość1.97
Długość4.72
Waga0.57
Szerokość5.91
Numer części14507368031

10. Heyzeibo

#ad

6+, 5, dla chłopców i dziewczynek, drewniany domek dla ptaków do, zabawka prezent dla dzieci w wieku 3, Domek dla ptaków "zrób to sam" dla dzieci, super duży zestaw do majsterkowania, 3 sztuki, 4

#ad
Heyzeibo #ad - Sacactententententenaby wzmocnić go podczas montażu. Idealna zabawka na prezent dla dzieci – ten zestaw "zrób to sam" do domku dla ptaków to idealny prezent dla dzieci. Super wartościowy zestaw zabawek dla ptaków – zestaw upominkowy do domku dla ptaków diy, pusta deska kreślarska, klej, pędzle, można zawiesić na drzewie, płyty do mieszania, w tym drewniany domek dla ptaków ze sznurkami, haku i drążku, zawiera farby, wszystko zapakowane w pudełko prezentowe do łatwego przechowywania; budki dla ptaków muszą zostać zmontowane i można narysować pożądane wzory.

Nauka pedagogiczna – projektuj według własnego pomysłu! większość ma duży potencjał w zakresie projektowania. Malowanie niepomalowanych drewnianych karmników dla ptaków może wspierać kreatywność i wyobraźnię dzieci, a jednocześnie rozwijać kreatywne myślenie i koordynację ręka-oko. Może zaspokoić wyobraźnię wiosny i jest najlepszym prezentem na imprezy o tematyce wiosennej. Dzieci mogą łatwo wykonać domek dla ptaków samodzielnie lub za pomocą kilku wskazówek od rodziców, a następnie można je wykonać samodzielne malowanie. Atwy montaż i lakierowanie – drewniane deski domku dla ptaków są wstępnie wycięte i rozcięte, należy całkowicie wsunąć mały występ w szczelinę, sióstr, braci lub nauczycieli; Aby wzmocnić strukturę, aby wzmocnić strukturę, nie wymagają gwoździ ani młotków.

Rękodzieło może również pomóc skupić umysł. Idealnie nadaje się do domu, boże narodzenie, szkoły, na imprezy dla dzieci i nie tylko, Święto Dziękczynienia, urlop lub urodziny; zarówno chłopcy, jako dekoracja; prezent na Halloween, jak i dziewczęta od 4 roku życia będą cieszyć się tą aktywnością. Nietoksyczne i bezpieczne zabawki "zrób to sam" – nasze drewniane deski są wykonane z zagęszczonej sklejki i nietoksycznej farby na bazie wody łatwe do farbowania, a łatwe do czyszczenia pędzle sprawiają, że zestaw do majsterkowania dla ptaków jest bezpieczny i nieszkodliwy dla dzieci.
MarkaHeyzeibo #ad
ProducentHeyzeibo #ad
Wysokość13.07
Długość1.97
Waga1.76
Szerokość9.17
Numer częściJH010