Top 10 Linienlaser Grün – Narzędzia ręczne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. RockSeed

#ad

Odporny na uderzenia, obrotowy, pionowy/poziomy, samopoziomujący laser liniowy, RockSeed laser krzyżowy, 1 m, ochrona przed kurzem i wodą, 15 m ± 0,2 mm/m, w zestawie 2 baterie AA i torba ochronna, stopień ochrony IP54, zielony

#ad
RockSeed #ad - W trybie ręcznym funkcja samopoziomowania jest wyłączona i zablokowana, czy urządzenie ma być samodzielnie ustawione, aby używać urządzenia pod dowolnym kątem. Jeśli użytkownik znajduje się poza zakresem ± 4° do samopoziomowania, laser emituje ostrzeżenie.

Zaktualizowany zielony laser krzyżowy - wyposażony w laser wyprodukowany w Niemczech, zielony strumień lasera jest 2 razy jaśniejszy i stabilny niż czerwony laser, ponadto ma niższe zużycie energii i jest bardzo stabilny w pomieszczeniach. Wytrzymała, odporna na pękanie 1 m: prosty rząd sześciu stron-1 metr, bez utraty funkcjonalności i dokładności. Wskazówka: urządzenie nie nadaje się do ekstremalnego światła słonecznego. Samopoziomujące się i 2 tryby do wyboru - można zmienić ręczne blokadę wahadłową, czy ma być zamocowane.

Idealna do prac budowlanych ip54 ochrona przed kurzem i wodą w celu zapewnienia pracy w trudnych warunkach pracy. Możliwe jest również mocowanie za pomocą śrub do uchwytu statywu 1/4". Tryb samopoziomowania jest dostępny w zakresie nachylenia 4°. Zakres dostawy: 1 x laser krzyżowo-liniowy, 1 x torba płócienna; 2 x baterie AA; 12 miesięcy gwarancji.
MarkaRockSeed #ad
ProducentRockSeed #ad
Długość0
Numer częściLV1G
ModelLV1G

2. Enventor

#ad

50 m, laser liniowy z podwójnym modułem laserowym, uchwyt magnetyczny 360°,, przełączany poziomy/pionowy, funkcja pulsu, samopoziomująca poziomica laserowa, IP54, ENVENTOR Laser krzyżowy zielony

#ad
Enventor #ad - Tryb pulsacyjny z odbiornikiem laserowym można rozpoznać do 50 m. Tryb samopoziomujący: umożliwia samopoziomowanie przy nachyleniu poniżej 4°; gdy przechyla się o więcej niż 4°, aby pokazać stan poza poziomem. Tryb pulsacyjny umożliwia laser krzyżowy dobrą widoczność na zewnątrz do 50-60 m przy pełnej jasności.

Profesjonalna precyzja i odległość robocza 25 m - precyzyjny pomiar z dokładnością poziomowania +/-2 mm/10 m w przypadku linii laserowych. Jest to profesjonalny idealny produkt do dekoracji wnętrz, znakowania schodów, malowania ścian, układania płytek, montażu mebli itd. Pod tym samym źródłem światła jasność zielonego lasera jest dwukrotnie wyższa niż w przypadku czerwonego lasera. Bateria litowa 2200 mah umożliwia pracę urządzenia przez długi czas. Tryb pulsu - w trybie samopoziomowania kliknij dwukrotnie przycisk przełączania, aby przejść do trybu pulsacyjnego wskaźnik przełączania miga. W trybie ręcznym funkcja samopoziomowania jest wyłączona, laser miga w sposób ciągły, a krzyż jest zablokowany.

Zakres dostawy: 1 x klasyczny zielony laser poziomy; 1 x płyta odbiorcza lasera; 1 x kabel usb typu C; 1 x prostokątny uchwyt magnetyczny; 1 x pokrowiec ochronny; 1 x instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami za pośrednictwem adresu e-mail naszego sklepu Amazon. Tryb samopoziomowania 4° i 2 moduły laserowe przełączanedzięki poziomowi laserowemu z podwójnymi modułami można zmieniać poziome i pionowe linie pojedynczo lub otwierać jednocześnie.
MarkaEnventor #ad
ProducentEnventor #ad
Wysokość3.35
Długość3.78
Waga1.3
Szerokość1.77
Numer częściY011G
Model01-Vert-chargement Usb

3. ponoseu

#ad

Wewnątrz i na zewnątrz, laser budowlany 3D, samopoziomujący, zielony, laser krzyżowy, plac budowy, laser liniowy, Laserowa poziomica krzyżowa 4 x 360 stopni

#ad
ponoseu #ad - Dwie pionowe linie, sufit, które przecinają się pod kątem 90°, ściana, umożliwiają użytkownikowi szybką wizualizację i ukończenie kwadratowego układu. Tryb samopoziomujący i ręczny laser krzyżowy samopoziomuje się do nachylenia +/- 3° stopni lub może być przełączony w tryb ręczny, aby wyświetlać linie ukośne.

Można go obracać w dowolnej pozycji lub pod dowolnym kątem. W zestawie z żelazną płytką. 4 x laser liniowy 360° - dwa poziome 360° i dwa pionowe poziomy 360° mogą pokryć całe pomieszczenie, takie jak podłoga, schody itd. Zielony laser liniowy o dokładności ± 1, 5 mm zielona wiązka lasera jest 2 razy jaśniejsza i bardziej stabilna niż czerwony laser, ponadto ma mniejsze zużycie energii. Akcesoriagórna rama ścienna x 1, blacha żelazna na ścianie, 1 x instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim, 1 x bateria litowa, 1 x rama podnosząca, 2 x podstawa do przycinania, 1 x pilot zdalnego sterowania, 1 x ładowarka, 1 x woreczek materiałowy.

Służy do pomiaru ściany, jeśli jest zainstalowana na podnośniku. Ta dźwignia laserowa może być używana ze statywem 1/4" lub 5/8". Obszar roboczy 30 m. Wiele metod instalacji: Żelazne płyty tylnej części uchwytu mają dużą siłę ssącą, która jest bardziej stabilna, gdy są zamontowane na żelaznym drążku. Widoczność w kolorze czerwonym do maks.
Markaponoseu #ad
ProducentFoshan Runchi Optical Technology Co.,Ltd #ad
Wysokość3.74
Długość4.33
Szerokość2.36
ModelTDY-01

4. Bogseth

#ad

2 x baterie, plac budowy, samopoziomująca, laserowa poziomica, zielony, laser budowlany do wnętrz, 4 x 360°, 16 linii, Laser krzyżowy, laser krzyżowy, laser liniowy

#ad
Bogseth #ad - Podstawa obracana o 360° ułatwia ustawienie pozycji linii lasera. Zakres dostawy1 x poziomowanie laserowe, 1 podstawa do przycinania, 1 ramka do podnoszenia, 1 x górna rama ścienna, 1 x ładowarka, 1 x pilot zdalnego sterowania, 1 x blacha żelazna na ścianie, 1 x bateria litowa, 1 podręcznik może nie być dostępny w języku polskim, 1 woreczek materiałowy.

4 x laser krzyżowy 360° zielony - ten laser krzyżowy jest wyposażony w dwa poziome poziomy 360° i dwie pionowe płaszczyzny 360°. Urządzenie może być używane w trybie ręcznym pod dowolnym kątem. Należy długo nacisnąć przycisk "ON", aby przejść z trybu samopoziomowania na tryb ręczny. Samopoziomowanie i tryb ręcznyw trybie samopoziomowania waga laserowa jest automatycznie poziomowana w zakresie ± 4°, w przeciwnym razie wyda alarm i nadal miga. Ten zielony laser może pokryć podłogę, ściany i sufit w całym pomieszczeniu.

Tryb pulsuz trybem impulsowym, odbiornik laserowy może odbierać sygnał z lasera krzyżowego. Magnetyczny uchwyt służy do montażu na metalowej powierzchni, a żelazna płyta służy do mocowania na ścianie. Pomaga szybko wizualizować i uzupełniać kwadratowe układy. Różne metody instalacji platforma podnosząca do pomiaru niskich ścian. Oznacza to, że sygnał lasera krzyżowego można nadal widzieć nawet przy silnym świetle zewnętrznym w odległości 20/30 metrów i swobodnie pracować.
MarkaBogseth #ad
ProducentQIDONG VERTICAL AND HORIZONTAL PHOTOELECTRIC TECHNOLOGY CO.,LTD #ad
Numer częściKreuzlinienlaser
ModelMM3-16G

5. Qooltek

#ad

Poziom IP54 do użytku wewnątrz i na zewnątrz, laser krzyżowy z poziomą i pionową zieloną wiązką, Qooltek Samopoziomujący zielony laser liniowy, 2 baterie AA łącznie z poziomicą laserową

#ad
Qooltek #ad - Jeśli wybierzesz ten tryb, gdy linia różni się o więcej niż 3° od poziomej i może automatycznie wyrównać belki, zielona linia miga, gdy nachylenie mieści się w zakresie 3°. W tym trybie linia nie będzie migać, jeśli nie jest prosta. Wysoka widoczność i dokładność: wydajny zielony laser do użytku na zewnątrz bez problemu wyświetla zieloną linię krzyżową w odległości 30 m, która jest znacznie bardziej widoczna niż czerwona wiązka lasera.

Tryb ręczny poziomowania: tryb ręczny zapewnia więcej możliwości pomiarów. Listy pakowania: wydajny uchwyt magnetyczny w kształcie litery l można obracać o 360 stopni i mocno przymocować do każdej metalowej powierzchni. Te właściwości produktu umożliwiają zastosowanie lasera, obrazy, telewizorów itd. Jest zapakowany tylko w karton. Jeśli jednak kąt jest większy niż 3°, linia nadal miga, aby przypomnieć, że musisz ustawić platformę na poziomej i płaskiej powierzchni.

Jeśli wybierzesz ten tryb, możesz używać tej poziomicy krzyżowej poza poziomymi płaszczyznami również do powierzchni o dowolnym nachyleniu i płaszczyznach pionowych. Uwaga: w trybie samopoziomowania linia miga w celu przypomnienia, że platforma nie stoi poziomo w stosunku do ziemi. Tryb samopoziomujący poziomu lasera: tryb samopoziomujący pomaga w dokładniejszych pomiarach. Dzięki wysokiej dokładności ± 2 mm/5 m laser liniowy charakteryzuje się mniejszym zużyciem energii i dłuższą żywotnością baterii.
MarkaQooltek #ad
ProducentQooltek #ad
Wysokość2.76
Długość2.76
Waga0.66
Szerokość1.97
Numer częściUKLL-1
ModelOrange single mode
GwarancjaGwarancja marki na 365 dni od daty zakupu.

6. CIGMAN

#ad

Samopoziomująca, na plac, laser budowlany, do wnętrz, zielona, laser krzyżowy, laser liniowy do 30 godzin z akumulatorem litowym do wielokrotnego ładowania, 3 x 360 stopni, CIGMAN laser krzyżowy

#ad
CIGMAN #ad - Uwaga: nie patrzeć bezpośrednio na laser przez długi czas. Narzędzie laserowe jest wyposażone w magnetyczny uchwyt obrotowy i mini statyw, który można obracać pod żądanym kątem. Trzy tryby tryb automatyczny obsługuje automatyczne poziomowanie w zakresie ± 4°; tryb ręczny obsługuje pracę pod stałym kątem, przy czym laser miga raz na pięć sekund i wskazuje, że instrument znajduje się w tym momencie w trybie ręcznym; tryb pulsacyjny można sparować z odbiornikiem laserowym CIGMAN w celu zwiększenia odległości roboczej laserowej do 50 metrów.

Należy jednak uważać, które można ustawić równolegle na podłodze, suficie i ścianie. Atwa obsługa niwelator 3 x 360° wyświetla wiązkę lasera 360° poziomo i dwie wiązki lasera 360° w pionie, które można włączać i wyłączać. To urządzenie ma konstrukcję odporną na kurz i zachlapanie, nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Cznie z kablem do ładowania.

Wbudowany akumulator litowy wielokrotnego ładowania. 4 poziomy jasności i ładowanie przez usb największa jasność zapewnia ciągłe użytkowanie urządzenia przez 7 godzin. Dokładność wynosi ± 1, 5 mm/5 m - w maksymalnej powierzchni roboczej 30 m widoczność zielonych laserów jest czterokrotnie wyższa niż w przypadku czerwonych laserów. Inne metody zastosowania - to urządzenie jest wyposażone w gwint 1/4 cala 20 do standardowych statywów lub laserowych prętów montażowych nie wchodzi w zakres dostawy. Sporadyczna ekspozycja laserem przez krótki czas nie stanowi problemu.
MarkaCIGMAN #ad
ProducentCIGMAN #ad
Waga1.76
Numer części‎CM-701
Model‎CM-701
Gwarancja3 lata gwarancji od daty zakupu.

7. HANMATEK

#ad

Laserowe urządzenie do poziomowania pulsu, 4 x 360°, 40 m samopoziomujący laser poziomujący, zielona linia laserowa krzyżowa, pozioma i pionowa samopoziomująca 16 linii z 2 bateriami pilotem zdalnego

#ad
HANMATEK #ad - Automatyczny tryb aktualizacji. Pilot zdalnego sterowania steruje poziomem, przy czym obie ręce są wolne. 4 tryby pracy 1.

Akcesoria 1. Obsługuje pracę zdalną. 2. 3. Obracana o 360° rama umożliwia zmianę całego kierunku lub elastyczne wyrównanie każdego kąta. Wiszące: podaj żądaną wysokość i pozwól, który można kontrolować z odległości 5-7 m, aby światło osiągnęło Twoją perspektywę. Użyj wyrównania szybko i łatwo. Doskonałe akcesorium to prawdziwe rzemiosło. Parametry zakres samoregulacji: ± 2, 2 mm/m; zakres samopoziomowania: ± 4; czas poziomowania:
MarkaHANMATEK #ad
ProducentHANMATEK #ad
Waga4.85
Numer częściLV16D
ModelLV16D

8. HYCHIKA BETTER TOOLS FOR BETTER LIFE

#ad

IP54, poziomy/pionowy/crossline z uchwytem magnetycznym, HYCHIKA laser krzyżowy 45 m, zielony laser liniowy, samopoziomujący, przełączany o 360°, ładowanie przez USB

#ad
HYCHIKA BETTER TOOLS FOR BETTER LIFE #ad - Akumulator 1200 mah może być w pełni naładowany w ciągu 2 godzin i wytrzymuje 6 godzin. Adowanie przez usb i trwały akumulatordo ładowania poziomu lasera można używać urządzeń takich jak power bank i komputer. Samopoziomujący poziom lasera jest automatycznie poziomowany przy kącie nachylenia ≤ 4°. Blokada wahadła uruchamia tryb ręczny, który blokuje linie do ręcznego ustawiania pod innymi kątami.

Można go zamontować na statywie w celu obrotu o 360° i regulacji wysokości, nadaje się do zawieszania obrazów, układania płytek itd. Dobra widoczność i precyzyjne pozycjonowanie - dzięki zielonej technologii laserowej widoczność jest do czterech razy lepsza w porównaniu z czerwonymi liniami lasera, montuje lekkie ściany i kabiny prysznicowe lub oprawy oświetleniowe: ten laser liniowy 360° zapewnia optymalne rezultaty w zakresie roboczym do 30 m, nawet w jasnym świetle. Podwójny moduł laserowy i samopoziomowanie w zakresie 4° - poziom lasera z podwójnymi modułami tryb ręczny/tryb samopoziomujący umożliwia przełączanie między liniami poprzecznymi, pionowymi i poziomymi.

Niezależnie od tego, ustawisz meble na tej samej wysokości, czy montujesz sufity podwieszane, nawet na lekko chropowatych powierzchniach. Nie ma potrzeby szukania suchych baterii, bardzo wydajne i przyjazne dla środowiska. Co otrzymasz 1 x zielony laser hychika, 1 x kabel usb do ładowania, 1 x podręcznik użytkownika może nie być dostępny w języku polskim, 1 x uchwyt magnetyczny L, przenośny i łatwy do przechowywania. Elastyczny montaż z uchwytem magnetycznym - poziomica laserowa jest dostarczana z uchwytem magnetycznym w kształcie litery L do łatwego mocowania i użytkowania.
MarkaHYCHIKA BETTER TOOLS FOR BETTER LIFE #ad
ProducentHYCHIKA BETTER TOOLS FOR BETTER LIFE #ad
Wysokość3.15
Długość5.91
Waga1.06
Szerokość5.12
Numer częściLL2G30C
ModelLL2G30C

9. Nikotek

#ad

2 x AA Batteriem, Schutztasche, Für Baustellen/Inneneinrichtung/DIY, Arbeitsbereich: 15 m, NIKOTEK Laser Wasserwaage Vertikale/Horizontale Grün Laser, IP54, Kreuzlinienlaser

#ad
Nikotek #ad - 1 m höhe. Wenn der schalter verriegelt ist, wechselt er in den manuellen Modus und Sie können die Laserebene in einem beliebigen Winkel positionieren.

Ip54-schutz: der laser ist ip54 wasser- und staubdicht, sodass sie ihn in jeder umgebung verwenden können. In diesem fall können sie die laserebene um 360° drehen, Stellen Sie die Maschine auf jede gewünschte Höhe und jeden gewünschten Winkel ein. Und der laser ist leicht und einfach zu halten, was ihn ideal für Heimdekorationen und Heimwerkerarbeiten macht. Grüne laser sind besser sichtbar als rote Laser. Ob es sich um eine horizontale oder vertikale Linie handelt,
MarkaNikotek #ad
ProducentNikotek #ad
Numer częściNK-01G
ModelNK-01G

10. Prexiso

#ad

ładowanie USB, do budowy,, 30 m, PREXISO Laser krzyżowy zielony, z uchwytem magnetycznym, tablicą celowniczą laserową i torbą ochronną, samopoziomujący laser liniowy z podwójnym modułem laserowym

#ad
Prexiso #ad - Adowanie typu c i uniwersalne zastosowanie - wbudowany akumulator litowo-jonowy 2600 mah. Rozszerzony kąt i wysoka widoczność pionowy rozkład wiązki obejmuje szersze kąty – laser liniowy projektuje lekko pionową linię od podłogi do sufitu z rozszerzonymi kątami. Samopoziomujący i 2 tryby jeśli przełącznik znajduje się po stronie "odblokowania", narzędzie znajduje się w trybie samopoziomowania, lasery migają, a światło LED na górze zmieni kolor na czerwony.

Wyświetla jasne poziome, pionowe i przecinające się 3 linie mody na płaskich i poziomych powierzchniach, bardziej stabilne niż inne popularne urządzenia. Przesuń przełącznik na stronę "blokady" i naciśnij przycisk 3S na długo, aby włączyć laser w trybie ręcznym, który jest dostępny w zakresie nachylenia 4°. Poziom lasera profesjonalnej głowicy laserowej jest dokładniejszy. Bonus podczas próby pomiaru na nierównym podłożu uchwyt magnetyczny pomoże ci dostosować pozycję lasera na podłożu dla maksymalnej dokładności.

Klasa lasera: klasa II, maksymalna moc lasera < 1 mW. Podwójne moduły i 3 tryby projekcji - laser liniowy prexiso jest wyposażony w 2 źródła lasera. Jeśli powierzchnia jest nachylona o więcej niż 4°, linie zostaną zablokowane w celu ustawienia pod innym kątem. Nadaje się do szerokich zastosowań, takich jak kostki brukowe z płytek podłogowych, prace stolarskie przy montażu drzwi, okien lub mebli, wieszanie tapet itd. Laser liniowy prexiso jest pokryty miękką gumą TPE zapewniającą odporność na uderzenia i wygodny uchwyt.
MarkaPrexiso #ad
ProducentHang Zhou Great Star Industrial Co.,LTD #ad
Wysokość0.04
Długość7.87
Waga0.75
Szerokość6.89
Numer częściPLC30GLI
ModelPLC30GLI