Top 10 Infrarot Kamin Mit Heizfunktion – Kominki elektryczne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. RICHEN

#ad

2000 W, biały, pilot zdalnego sterowania, oświetlenie LED, Richen EF119B-MT119A kominek elektryczny efekt płomienia 3D

#ad
RICHEN #ad - Wyposażone w 12 różnych kolorów pasmo światła LED. Wymiary: szerokość, wysokość, głębokość: 1000 mm x 825 mm x 279 mm. Efekt płomienia 3d z funkcją ściemniania na 4 poziomach. Moc grzewcza 1 kw – 2 kW, z pilotem zdalnego sterowania. Wszystkie kominki elektryczne marki Richen są certyfikowane z oznaczeniem CE przez TÜV Rheinland.
MarkaRICHEN #ad
ProducentRICHEN #ad
Wysokość32.48
Długość39.37
Waga72.09
Szerokość10.98
Numer częściMT119A
ModelBaldur

2. RICHEN

#ad

Oświetlenie LED, ogrzewanie elektryczne 2000 W, RICHEN Candela kominek elektryczny, narożny kominek z efektem płomienia 3D, biały, timer i termostat, pilot zdalnego sterowania

#ad
RICHEN #ad - Dzięki ochronie przed przegrzaniem unika się krytycznego wytwarzania ciepła. Moc grzewcza kominka elektrycznego może bez problemu ogrzać również większe pomieszczenia. Wszystkie funkcje można wygodnie sterować za pomocą dołączonego pilota zdalnego sterowania.

Wzornictwo: kominek elektryczny richen candela jest ponadczasowo elegancki i pasuje do nowoczesnych i klasycznych stylów wnętrz. Obsługa: łatwa instalacja i dziecinnie prosta obsługa sprawiają, że korzystanie z niego staje się przyjemnością. Prawdziwe wrażenia z kominka: kominek elektryczny tworzy przytulne uczucie kominka dzięki realistycznemu kominkowi z efektem płomienia 3D i realistycznym przedstawieniem drewna i żaru. Zrównoważony i bezpieczny: uniwersalne kominki dekoracyjne nie wytwarzają sadzy ani niebezpiecznego tlenku węgla.

Bez ognia, bez ryzyka poparzenia i tym samym bezpieczne dla dzieci i zwierząt domowych. Wysokiej jakości wykończenie, kominek stoi stabilnie i stabilnie na różnych podłożach. Ciesz się przyjemnym i ciepłym uczuciem kominka. Jako kominek narożny idealnie nadaje się do zintegrowania z narożnikami pomieszczenia. Idealny relaks po męczących dniach. Powierzchnia jest wytrzymała i odporna na zarysowania. Płaszcz mdf jest lakierowany na biało i na życzenie można go pomalować zwykłą farbą.
MarkaRICHEN #ad
ProducentRICHEN #ad
Wysokość36.61
Długość37.91
Waga72.09
Szerokość22.36
Numer częściEF223A-MT223B
ModelCandela

3. RICHEN

#ad

Pilot zdalnego sterowania, Richen EF223A-MT223A kominek elektryczny efekt płomienia 3D, 2000 W, oświetlenie LED, biały.

#ad
RICHEN #ad - Taśma świetlna led 100% z 13 różnymi kolorami, możliwość zmiany kolorów w każdej chwili. Wszystkie kominki elektryczne marki Richen mają certyfikat CE wydany przez TÜV Rheinland. Moc grzewcza przełączana w dwóch stopniach 1-2 kW w zestawie pilot zdalnego sterowania. Wymiary: szerokość/wysokość/głębokość: 850/930/330 mm / biały matowy lakierowany. Realistyczny efekt płomienia 3D z 4-stopniowym ściemnianiem.
MarkaRICHEN #ad
ProducentRICHEN #ad
Wysokość36.61
Długość32.48
Waga72.09
Szerokość11.02
Numer częściEF223A-MT223A
ModelLadina

4. RICHEN

#ad

2000 W, oświetlenie LED, biały, Richen kominek elektryczny MT119C-EF119B kominek elektryczny efekt płomienia 3D

#ad
RICHEN #ad - Efekt płomienia 3d z funkcją ściemniania na 4 poziomach. Wymiary: szerokość, wysokość, głębokość: 1100 mm x 988 mm x 314 mm. Wyposażone w 12 różnych kolorów pasmo światła LED. Moc grzewcza 1 kw – 2 kW, z pilotem zdalnego sterowania. Wszystkie kominki elektryczne marki Richen są certyfikowane z oznaczeniem CE przez TÜV Rheinland.
MarkaRICHEN #ad
ProducentRICHEN #ad
Wysokość38.9
Długość12.36
Waga83.78
Szerokość43.31
Numer częściMT119C-EF119B
ModelMT119C-EF119B

5. RICHEN

#ad

RICHEN Calida kominek elektryczny 26" – elektryczny kominek do zabudowy z efektem płomienia 3D | ogrzewanie elektryczne 2000 W | dźwięk trzaskania | kominek z pilotem zdalnego sterowania i termostatem

#ad
RICHEN #ad - Wzornictwo: kominek elektryczny richen calida jest ponadczasowo elegancki i pasuje do nowoczesnych i klasycznych stylów wnętrz. Ciesz się przyjemnym i ciepłym uczuciem kominka. Moc grzewcza kominka elektrycznego może bez problemu ogrzać również większe pomieszczenia.

Wszystkie funkcje można wygodnie sterować za pomocą dołączonego pilota zdalnego sterowania. Bez ognia, bez ryzyka poparzenia i tym samym bezpieczne dla dzieci i zwierząt domowych. Wygląd klinkieru w palenisku emanuje prawdziwym uczuciem kominka, kominek może być idealnie dopasowany do każdej ściany, wspieranym przez autentyczny kozioł. Dzięki ochronie przed przegrzaniem unika się krytycznego wytwarzania ciepła. Prawdziwe wrażenia z kominka: kominek elektryczny tworzy przytulne uczucie kominka dzięki realistycznemu kominkowi z efektem płomienia 3D i realistycznym przedstawieniem drewna i żaru.

Zrównoważony i bezpieczny: uniwersalne kominki dekoracyjne nie wytwarzają sadzy ani niebezpiecznego tlenku węgla. Idealny relaks po męczących dniach. Wysokiej jakości wykończenie, konstrukcji tynkowej lub ściany medialnej. Ogrzewanie elektryczne: wspaniałe doznania cieplne i zasilanie prądem alternatywne ogrzewanie w jednym. Obsługa: łatwa instalacja i dziecinnie prosta obsługa sprawiają, że korzystanie z niego staje się przyjemnością.
MarkaRICHEN #ad
ProducentRICHEN #ad
Wysokość24.61
Długość27.95
Waga35.27
Szerokość8.78
Numer częściEF43C
ModelEF43C

6. BALDERIA

#ad

ścienny lub do zabudowy z efektem płomienia 3D, ogrzewanie elektryczne 1800 W, BALDERIA Kominek elektryczny Agnes 36", kominek z pilotem zdalnego sterowania,, elektryczny kominek stojący, 3 w 1

#ad
BALDERIA #ad - Ogrzewanie elektryczne | wspaniałe doznania cieplne i zasilanie prądem alternatywne ogrzewanie w jednym. Idealny relaks po męczących dniach. Wzornictwo 3 w 1 | kominek elektryczny balderia agnes jest ponadczasowo elegancki. Zrównoważone i bezpieczne - wszechstronne kominki dekoracyjne nie wytwarzają sadzy ani niebezpiecznego tlenku węgla.

Moc grzewcza kominka elektrycznego może bez problemu ogrzać również większe pomieszczenia. Bez ognia, bez ryzyka poparzenia i tym samym bezpieczne dla dzieci i zwierząt domowych. Wszystkie funkcje można wygodnie sterować za pomocą dołączonego pilota zdalnego sterowania. Prawdziwe wrażenia z kominka | kominek elektryczny tworzy przytulne uczucie kominka dzięki realistycznemu kominkowi z efektem płomienia 3D i realistycznemu przedstawieniu drewna i żaru.

Wysokiej jakości wykończenie, kominek może być idealnie dopasowany do każdej ściany, konstrukcji tynkowej lub ściany Media Wall lub stoi bezpiecznie na różnych podłożach. Podstawowe funkcje można obsługiwać na samym urządzeniu i kontrolować za pomocą wyświetlacza. Obsługa | Łatwa instalacja i dziecinnie prosta obsługa sprawiają, że korzystanie z niego staje się przyjemnością. Dzięki ochronie przed przegrzaniem unika się krytycznego wytwarzania ciepła. Ciesz się przyjemnym i ciepłym uczuciem kominka.
MarkaBALDERIA #ad
ProducentBALDERIA #ad
Waga24.69
Numer częściEF456A
ModelEF456A

7. Einhell

#ad

Einhell Elektryczny ogień kominkowy EF 1800 2 stopnie ogrzewania o mocy 900 W + 1800 W, zabezpieczenie przed, panel przedni z wypukłego szkła bezpiecznego, płomień LED z funkcją ściemniania

#ad
Einhell #ad - Ogień kominkowy nadaje się do izolowanych pomieszczeń lub do okazjonalnego użytku. Dla bezpieczeństwa w kominku elektrycznym wbudowane jest zabezpieczenie przed przegrzaniem, które umożliwia beztroską pracę. 800 w do wyboru. Kominek nie jest konieczny, źródło ciepła jest wolne od spalin i kurzu.

Elektryczny ogień kominkowy wygląda szlachetnie i jest ponadto obsługiwany. Przytulność bez obaw zapewnia elektryczny ogień kominkowy EF 1800 firmy Einhell. Wyposażony w pilot zdalnego sterowania, ef 1800 można bez problemu ustawić indywidualnie. Za pomocą pilota zdalnego sterowania można wygodnie sterować ogniem kominka. Elegancki panel przedni z wypukłego szkła bezpiecznego, wymiary urządzenia 850 x 150 x 560 mm są praktyczne i poręczne. Elektryczny ogień kominkowy można zawiesić wszędzie tam, gdzie chce tego użytkownik.

Dwa stopnie ogrzewania o mocy 900 W i 1. Elektryczny ogień kominkowy jest wyposażony w funkcję rozpoznawania otwartego okna, ponadto ogień można wygodnie regulować za pomocą dziennego timera i termostatu. Płomień led jest wyposażony w funkcję ściemniania i można go włączać i wyłączać niezależnie od mocy grzewczej. Romantyczne wieczory przed migoczącym ogniem i kojącym ciepłem, Einhell zaprojektował elektryczny ogień kominka.
MarkaEinhell #ad
ProducentEinhell #ad
Wysokość22.05
Długość34.65
Waga31.42
Szerokość5.91
Numer części2338101
Model2338101

8. GLOW FIRE

#ad

GLOW FIRE Kominek elektryczny z ogrzewaniem i kominkiem kominek ścienny – kominek elektryczny ze światłem LED, termowentylator, dekoracja i pilot zdalnego sterowania – do zawieszenia na ścianie,

#ad
GLOW FIRE #ad - Bezgłośny i wygodny – maksymalna przytulność: sterowanie za pomocą pilota zdalnego sterowania lub kominka 4 poziomy jasności funkcja timera z automatycznym wyłączaniem po 0, 5-7, 5 godzin. Dodatkowo otrzymasz trzy zestawy do dekoracji: 1.

Kominek elektryczny z płomieniami 3d – dzięki innowacyjnej technologii LED sztuczny ogień w konsoli kominkowej wygląda łudząco jak prawdziwy i tworzy przytulną atmosferę – bez dymu, sadzy czy popiołu. Atwy montaż – piec kominkowy jest dostarczany ze wszystkimi akcesoriami do montażu na ścianie. Energooszczędna funkcja ogrzewania – dzięki zintegrowanemu ogrzewaniu kominkowemu na 2 poziomach 750/1500 W można dodatkowo ogrzać salon lub inne pomieszczenia za pomocą elektronicznego kominka ściennego.

Glow fire kominki elektryczne – jako ekspert w dziedzinie kominków elektrycznych przywiązujemy dużą wagę do jakości i bezpieczeństwa. Kryształowe kamienie. Dlatego każdy kominek i piec led GLOW FIRE jest wyposażony w zabezpieczenie przed przeciążeniem. Biały żwir, 3. Szczapy drewna, 2.
MarkaGLOW FIRE #ad
ProducentGLOW FIRE #ad
Wysokość17.72
Długość33.07
Szerokość5.51

9. CrownFlame

#ad

Timer, pilot zdalnego sterowania, CrownFlame Hektor elektryczny kominek stojący z ogrzewaniem 1000/2000 W, realistyczny efekt płomienia 3D, termostat – ciemnobrązowy, oświetlenie LED

#ad
CrownFlame #ad - Obsługa: łatwa instalacja i dziecinnie prosta obsługa sprawiają, że korzystanie z niego staje się przyjemnością. Prawdziwe wrażenia z kominka: kominek elektryczny tworzy przytulne uczucie kominka dzięki realistycznemu kominkowi z efektem płomienia 3D i realistycznym przedstawieniem drewna i żaru.

Dzięki ochronie przed przegrzaniem unika się krytycznego wytwarzania ciepła. Ciesz się przyjemnym i ciepłym uczuciem kominka. Bez ognia, bez ryzyka poparzenia i tym samym bezpieczne dla dzieci i zwierząt domowych. Idealny relaks po męczących dniach. Wzornictwo: kominek elektryczny balderia hektor jest ponadczasowo elegancki i pasuje do nowoczesnych i klasycznych stylów wnętrz. Moc grzewcza kominka elektrycznego może bez problemu ogrzać również większe pomieszczenia.

Nastrojowe światło LED zapewnia dodatkową atmosferę. Powierzchnia jest wytrzymała i odporna na zarysowania. Ogrzewanie elektryczne: wspaniałe doznania cieplne i zasilanie prądem alternatywne ogrzewanie w jednym. Zrównoważony i bezpieczny: uniwersalne kominki dekoracyjne nie wytwarzają sadzy ani niebezpiecznego tlenku węgla. Wysokiej jakości wykończenie, kominek stoi stabilnie i stabilnie na różnych podłożach.
MarkaCrownFlame #ad
ProducentCrownFlame #ad
Wysokość34.76
Długość39.76
Waga45.86
Szerokość9.84
Numer częściEF321A-MT321B-EO
ModelEF321A-MT321B-EO

10. BALDERIA

#ad

Termostat – biały, realistyczny efekt płomienia 3D, BALDERIA Finn elektryczny kominek stojący z ogrzewaniem 2000 W, timer, pilot zdalnego sterowania

#ad
BALDERIA #ad - Idealny relaks po męczących dniach. Podstawowe funkcje można obsługiwać na samym urządzeniu i kontrolować za pomocą wyświetlacza. Dzięki ochronie przed przegrzaniem unika się krytycznego wytwarzania ciepła. Zrównoważony i bezpieczny: uniwersalne kominki dekoracyjne nie wytwarzają sadzy ani niebezpiecznego tlenku węgla.

Wysokiej jakości wykończenie, kominek stoi stabilnie i stabilnie na różnych podłożach. Powierzchnia pokryta żywicą melaminową jest wytrzymała i odporna na zarysowania. Wzornictwo: kominek elektryczny balderia finn jest ponadczasowy, imponujący i pasuje do nowoczesnych i klasycznych stylów wnętrz. Płaszcz mdf jest lakierowany na biało i na życzenie można go pomalować zwykłą farbą. Prawdziwe wrażenia z kominka: kominek elektryczny tworzy przytulne uczucie kominka dzięki realistycznemu kominkowi z efektem płomienia 3D i realistycznym przedstawieniem drewna i żaru.

Obsługa: łatwa instalacja i dziecinnie prosta obsługa sprawiają, że korzystanie z niego staje się przyjemnością. Ogrzewanie elektryczne: wspaniałe doznania cieplne i zasilanie prądem alternatywne ogrzewanie w jednym. Wszystkie funkcje można wygodnie sterować za pomocą dołączonego pilota zdalnego sterowania. Bez ognia, bez ryzyka poparzenia i tym samym bezpieczne dla dzieci i zwierząt domowych.
MarkaBALDERIA #ad
ProducentBALDERIA #ad
Numer częściEF447A-MT447A-W
ModelEF447A-MT447A-W