Top 10 Funk Türklingel Mit Gegensprechanlage – Zestawy dzwonków do drzwi

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. JIGATONEDA

#ad

Bezprzewodowy dzwonek do drzwi z 1 odbiornikiem plug-in i 1 nadajnikiem, bezprzewodowy dzwonek do drzwi, wskaźnik LED, Dzwonek do drzwi, 3 tryby pracy, zasięg 400 m, wodoszczelny, wyciszenie, biały

#ad
JIGATONEDA #ad - Dzwonek do drzwi, wodoszczelny, bezprzewodowy dzwonek do drzwi, zasięg 400 m, bezprzewodowy dzwonek.
MarkaJIGATONEDA #ad
ProducentJIGATONEDA #ad
Wysokość1.46
Długość3.39
Waga0.43
Szerokość2.68
Model2301SF1T1R

2. AVANTEK

#ad

AVANTEK Dzwonek do drzwi, czarny

#ad
AVANTEK #ad - Atwy montaż: zestaw dzwonków radiowych avantek można łatwo zainstalować, 2 kołki, mocując przycisk dzwonka do ściany bez okablowania; zawiera 2 śruby, 1 klucz płaski i 1 sztukę dwustronnej taśmy klejącej. Wysoka wydajność: bardzo niskie zużycie energii; przycisk dzwonka radiowego zestawu dzwonka wykorzystuje baterię guzikową CR2032 o czasie pracy do 3 lat; odporny na kurz i wodę IP55; do temperatur otoczenia od -20°C do 60°C; wytrzymuje nawet najtrudniejsze warunki pogodowe.

Funkcja pamięci: zestaw radiowych dzwonków do drzwi zapisuje ostatnio używaną melodię i ustawienie głośności w przypadku przerwania dopływu prądu; nie ma konieczności ponownego ustawiania; zaprojektowany z myślą o wyjątkowo praktycznym i łatwym użytkowaniu dla jeszcze większego komfortu. Zasięg bezprzewodowy: 2 odbiorniki dzwonka do gniazdka; nie przeszkadza innym urządzeniom elektronicznym w gospodarstwie domowym lub sąsiadom.

Upewnij się, że nie przegapisz żadnej wizyty, nawet jeśli jesteś z dala od dzwonka. Dzwondzwoni. 52 piękne dźwięki dzwonka: odbiornik dzwonka avantek d-3w z pełnym i czystym dźwiękiem; naciśnij przycisk dalej lub wstecz, aby wybrać pomiędzy melodiami; 5 ustawień głośności o maksymalnej głośności 115 dB; ciesz się przyjemnym i pięknym dźwiękiem za każdym razem, gdy ktoś przy drzwiach wejściowych.
MarkaAVANTEK #ad
ProducentAVANTEK #ad
Wysokość3.5
Długość3.5
Waga0.66
Szerokość0.6
Numer częściAC-713
ModelD-3B

3. TECKNET

#ad

TeckNet dzwonek bezprzewodowy, czarny

#ad
TECKNET #ad - Cyfrowy system kodu: po naciśnięciu przycisku dzwonka do odbiornika wysyłany jest sygnał radiowy. Po naciśnięciu dzwonka miga niebieskie koło LED, które jest bardzo dobrze widoczne szczególnie w ciemności.

Z przełącznikiem wyboru na każdych drzwiach, aby wybrać swój ulubiony odcień spośród 60 różnych wspaniałych melodii. Zasięg między nadajnikiem a odbiornikiem wynosi do 400 metrów! Wystarczający zasięg radiowy, aby zainstalować dzwonek radiowy w dowolnym miejscu w domu. Różne kody na tej samej częstotliwości pozwalają zaoszczędzić Ci obaw o ewentualne zakłócenia z instalacją sąsiadów. Oprócz dzwonka pojawia się również sygnał wizualny. Zestaw radiowy dzwonka do drzwi, 1 odbiornik do gniazdka i 1 nadajnik. Ponadto głośność jest regulowana w 5 stopniach.
MarkaTECKNET #ad
ProducentTECKNET #ad
Wysokość3.39
Długość2.91
Waga0.31
Szerokość2.24
Numer części841577
Model841577

4. TECKNET

#ad

TeckNet dzwonek bezprzewodowy, czarny

#ad
TECKNET #ad - Wszystkie akcesoria montażowe znajdują się w pakiecie, a instalacja jest bezproblemowa. 5 poziomów dźwięku i 60 dźwięków dźwiękowychdzwonek zapewnia bogaty i czysty dźwięk. Atwa instalacja - wystarczy przymocować bezprzewodowy nadajnik dzwonka do drzwi na ścianie za pomocą dołączonych śrub lub taśmy klejącej.

Dzwonek jest wyposażony w 60 dzwonków, które spełnią Twoje potrzeby. 400 m/1312 ft zasięg bezprzewodowywydajny i stabilny sygnał radiowy dzwonka do drzwi nie przeszkadza innym urządzeniom w mieszkaniu ani sąsiadom, dzięki czemu nie przegapisz żadnego gościa, nawet jeśli jesteś w odległości kilku pomieszczeń lub na innym piętrze. Wystarczy nacisnąć przycisk Next lub Previous, aby wybrać spośród 60 melodii. 3 tryby dzwonka wyciszenie tylko światło led, dzwonienie. Dzwonek radiowy działa w zakresie od -20°C do 60°C i może wytrzymać różne trudne warunki pogodowe.

Dostępnych jest 5 poziomów tonów do wyboru różnych dźwięków od 0 dB do 120 dB. Led + kingeln gdy ktoś odpoczywa, możesz wybrać tryb bezgłośny z migającym światłem LED, a także wybrać tryb dzwonka lub tryb pracy światła LED w trybie dziennym lub imprezowym. Wodoszczelny dzwonek do drzwi ip65zestaw dzwonków wykorzystuje baterię litową cr2032 do przycisku dzwonka, która ze względu na bardzo niskie zużycie energii ma żywotność do 4, 5 roku.
MarkaTECKNET #ad
ProducentTECKNET #ad
Wysokość3
Długość6.04
Waga0.54
Szerokość3.52
Numer części842352
ModelHWD01888BU01+VC+DE

5. AVANTEK

#ad

AVANTEK Bezprzewodowy dzwonek do drzwi, elektroniczny dzwonek do drzwi, 52 melodie na 5 poziomach głośności z wyświetlaczem LED, zasilanie bateryjne, wodoszczelność IP55, mini dzwonek radiowy 300 m

#ad
AVANTEK #ad - 300 m / 1000 ft – zasięg bezprzewodowy: nie przeszkadza innym urządzeniom w Twoim domu ani urządzeniom sąsiadów; zapewnia, że nigdy nie przegapisz gościa, nawet jeśli jesteś w pobliżu kilku pokoi lub innego piętra.

Nadajnik o wysokiej wydajności: bardzo niskie zużycie energii; wykorzystuje baterię litową CR2032 o maksymalnej żywotności 3 lata; odporny na kurz i wodę zgodnie z IP55; pracuje w zakresie od -4°C do 140°F; wytrzymuje różne trudne warunki pogodowe. 52 do wyboru: głośniki stereo 29 mm zapewniają bogaty i wyraźny dźwięk; 5 regulowanych poziomów głośności z maksymalnym ustawieniem 115 dB; naciśnij przycisk Next lub Previous, aby wybrać pomiędzy 52 melodiami.

Wygodny, zasilany bateriami: zasilany 3 bateriami AAA w zestawie. Wystarczy przykręcić uchwyt montażowy do ściany i zaczepić odbiornik nowa zawartość. Funkcja pamięci: zapisuje ostatnią melodię i poziom głośności po awarii zasilania; nie trzeba przywracać poprzednich ustawień. Wygodna i przyjazna dla użytkownika konstrukcja zapewnia lepsze wrażenia użytkownika.
MarkaAVANTEK #ad
ProducentAVANTEK #ad
Wysokość1.73
Długość5.75
Szerokość4.17
Numer częściBA-11
ModelBA-11

6. TECKNET

#ad

TECKNET Bezprzewodowy dzwonek do drzwi, 5 poziomów głośności, bez baterii, z gniazdkiem, wodoszczelny, 400 m, wskaźnik LED, 60 dźwięków dzwonka, bezprzewodowy dzwonek do drzwi z gniazdem UE

#ad
TECKNET #ad - Co otrzymujesz: zestaw radiowy dzwonka do drzwi TECKNET 1 odbiornik do gniazdka i 1 nadajnik, instrukcję obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Oprócz dzwonka pojawia się również sygnał optyczny, migająca dioda LED. Wodoszczelność ip65: dzięki dużej odporności na wodę dzwonek nadajnik można zainstalować poza domem.

Przyjazny dla środowiska: samowystarczalny nadajnik, w nadajniku znajduje się mikrogenerator, który wytwarza prąd elektryczny i wysyła sygnał do odbiornika po naciśnięciu. Z przełącznikiem wyboru na każdych drzwiach, aby wybrać swój indywidualny ulubiony dźwięk spośród 60 różnych melodii. Głośność jest regulowana w 5 poziomach pomiędzy 0 dB a 110 dB.

Konstrukcja wtykowa: dzięki wbudowanemu gniazdku wtykowemu dzwonka do drzwi liczba wolnych gniazd nie zmniejsza się. Zasięg między nadajnikiem a odbiornikiem wynosi do 400 metrów! Wystarczający zasięg radiowy, aby zainstalować dzwonek do drzwi w dowolnym miejscu w domu. Cyfrowy system kodów: różne kody na tej samej częstotliwości pozwalają zaoszczędzić Ci obaw o ewentualne zakłócenia z instalacją sąsiadów. Nadajnik nie wymaga baterii.
MarkaTECKNET #ad
ProducentTECKNET #ad
Wysokość2.36
Długość4.13
Waga0.19
Szerokość2.56
Numer części843618
Model843618
Gwarancja18 miesięcy.

7. AVANTEK

#ad

52 melodie na 5 poziomach głośności, odbiornik wtyczki, zasięg 300 m, wystarczy podłączyć do gniazdka, wyświetlacz LED, AVANTEK CB-11 mini dzwonek bezprzewodowy

#ad
AVANTEK #ad - Pamięć ustawień: ustawienia dźwięku i głośności dzwonka AVANTEK CB-11 pozostają zachowane nawet po awarii zasilania, dzięki czemu nie jest konieczne uciążliwe ponowne ustawienie. Przycisk dzwonka o wysokiej wydajności: ze względu na niskie zużycie energii i akumulator litowy CR2032 żywotność wynosi 3 lata; IP55 pyłoszczelny/wodoszczelny; pracuje w zakresie od -20 do 60°C; dzwonek jest odporny na najtrudniejsze warunki pogodowe.

Wygodny wybór 52 dzwonków za pomocą przycisków do przodu/do tyłu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami w każdej chwili. 52 dzwonki do wyboru: odbiornik dzwonka zapewnia bogaty i czysty dźwięk.

5 regulowanych poziomów głośności do 115 dB. Atwa konfiguracja: mini odbiornik dzwonka włożyć do gniazdka i przymocować przycisk dzwonka do ściany za pomocą dołączonych akcesoriów. Zasięg 300 m: transmisja radiowa nie jest zakłócana przez inne urządzenia w otoczeniu. Nie przegapisz żadnych gości, nawet jeśli jesteś w innym pokoju lub na piętrze.
MarkaAVANTEK #ad
ProducentAVANTEK #ad
Wysokość2.87
Długość3.15
Szerokość0.59
Gwarancja24-miesięczna gwarancja.

8. AVANTEK

#ad

52 melodie, zasięg radiowy 400 m, 5 poziomów głośności i lampa błyskowa LED, AVANTEK wodoszczelny dzwonek do drzwi

#ad
AVANTEK #ad - Duży zasięg bezprzewodowy: zapewnia duży zasięg transmisji 400 m i tym samym zapewnia pełne pokrycie Twojego domu bez zakłócania innych urządzeń. Wodoszczelna konstrukcja zgodnie z ip55 i temperatura robocza od -20°C do 60°C sprawiają, że ten dzwonek jest odporny na silny wiatr lub deszcz.

Atwa konfiguracja: dzwonek do drzwi można szybko i łatwo przymocować do ściany za pomocą dołączonych kołków i śrub lub podkładki samoprzylepnej. Funkcja pamięci: w przypadku awarii zasilania, gdy tylko prąd wróci, dzwonek do drzwi zapamiętuje ustawienia głośności i dźwięku, dzwonek do drzwi automatycznie powróci do ostatnich ustawień.

Dzięki 5 regulowanym poziomom głośności o maksymalnej głośności 115 dB produkt nadaje się również dla osób starszych lub niedosłyszących. 52 piękne melodie: bogaty wybór 52 melodii dzwonka umożliwia wybór ulubionego dzwonka. Ten system dzwonka do drzwi można rozszerzyć o 2 nadajniki i dodatkowe odbiorniki, aby uzyskać większy zasięg. Wysokiej jakości nadajnik: zawiera baterię litową cr2032 o żywotności 3 lat.
MarkaAVANTEK #ad
ProducentAVANTEK #ad
Wysokość2.28
Długość5.43
Szerokość4.17
Numer częściLD-D-3F-A
ModelD-3G

9. AVANTEK

#ad

AVANTEK DB-11 bezprzewodowy dzwonek do drzwi, 52 dzwonki z lampą błyskową LED, wodoszczelność IP55, 5 poziomów głośności, zasięg 400 m, 1 nadajnik i 1 odbiornik

#ad
AVANTEK #ad - Atwy montaż: zawiera 2 śruby, 1 klucz, 2 kołki, 1 pasek klejący do łatwej instalacji nadajnika.52 piękne dźwięki dźwięku: 40 mm głośniki stereo z pełnym i czystym dźwiękiem; naciśnij przycisk dalej lub wstecz, aby wybrać pomiędzy melodiami; 5 ustawień głośności o maksymalnej głośności 115 dB; ciesz się przyjemnym i pięknym dźwiękiem za każdym razem, gdy ktoś dzwoni do drzwi.

Zasięg bezprzewodowy: 1 odbiornik do gniazdka elektrycznego; nie przeszkadza innym urządzeniom elektronicznym w gospodarstwie domowym lub sąsiadom; nie przegapisz żadnej wizyty, nawet jeśli masz kilka pomieszczeń z dala od dzwonka. Funkcja pamięci: zapisuje ostatnio używaną melodię i ustawienie głośności w przypadku przerwania dopływu prądu; nie ma konieczności ponownego ustawiania; zaprojektowany z myślą o wyjątkowo praktycznym i łatwym użytkowaniu dla jeszcze większego komfortu.

Nadajnik o wysokiej wydajności: bardzo niskie zużycie energii; wykorzystuje baterię guzikową CR2032 o czasie pracy do 3 lat; IP55 odporny na kurz i wodę; do temperatur otoczenia od -20°C do 60°C; wytrzymuje nawet najtrudniejsze warunki pogodowe.
MarkaAVANTEK #ad
ProducentAVANTEK #ad
Wysokość3.46
Długość3.46
Szerokość0.71
Numer częściLE

10. NOVETE

#ad

Do użytku na zewnątrz, zasięg 400 m, 5 poziomów głośności, NOVETE Bezprzewodowy dzwonek do drzwi, 52 dzwonki, 2 odbiorniki plug-in, wodoszczelny

#ad
NOVETE #ad - Bardzo długi zasięg bezprzewodowy: posiada zasięg połączenia bezprzewodowego do 400 m i nie przeszkadza innym urządzeniom w Twoim domu. Atwa instalacja: wystarczy podłączyć odbiornik dzwonka do gniazdka elektrycznego i przymocować przycisk dzwonka do ściany zewnętrznej lub futryny drzwi za pomocą dołączonych śrub lub podkładki samoprzylepnej.

Pamięć ustawień: odbiornik dzwonka zapamiętuje ustawiony dźwięk dzwonka i ustawioną głośność po awarii zasilania, dzięki czemu nie trzeba resetować poprzednich ustawień. Duży wybór dźwięków: odbiornik dzwonka jest wyposażony w 52 melodie i 5 regulowanych poziomów głośności od 0 do 115 dB. Wytrzymały przycisk dzwonka z bardzo długim czasem pracy akumulatora: dzwonek radiowy jest wodoszczelny IP55, aby wytrzymać najtrudniejsze warunki atmosferyczne.

Dzwonek led powiadamia również osoby z upośledzeniem słuchu lub gdy dźwięk dzwonka jest tymczasowo niepożądany. Ze względu na bardzo niskie zużycie energii i baterię litową CR2032 nie ma potrzeby wymiany baterii przez okres do 3 lat. Testowany w temperaturach od -20 do 60°C.
MarkaNOVETE #ad
ProducentNOVETE #ad
Numer częściSGNV004ABEU-04