Top 10 Film projektor Für Zimmer – Projektory

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Jimveo

#ad

Na zewnątrz, Jimveo WiFi mini projektor 9000 lumenów 1080p Full HD 250", mini projektor LCD do kina domowego, mały projektor, kompatybilny z TV Stick/X-Box/DVD/laptopem/smartfonem

#ad
Jimveo #ad - Dzięki wbudowanemu obrazowi hi-fi i 360° z przodu, dźwięk Hi-Fi i uchwyt sufitowyOdblaskowa konstrukcja filtruje szkodliwe niebieskie światło, zalecamy stosowanie go w ciemnym otoczeniu. Przenośny mini projektor wifi mini projektor c11 ma wymiary 16 x 12, 5 x 7 cm mniejszy niż air 4 i waży około tyle samo co puszka z sodą 600 g.

Zaawansowany system i rozproszone źródło światłac11 jest wyposażony w uszczelniony system optyczny i zdejmowaną tarczę chroniącą przed kurzem, która w 90% zapobiega przedostawaniu się kurzu do projektora, skutecznie redukując czarne plamy. Dźwięk hi-fi i funkcja wyłączania timera projektor wideo c11 jest wyposażony w głośniki hi-fi, na zewnątrz, które zapewniają doskonałą jakość dźwięku nawet bez zewnętrznych głośników. Wyposażony w funkcję timera off, z tyłu i z sufitu, pomaga efektywnie zarządzać czasem. Dzięki najnowszym energooszczędnym lampom led i technologii rozproszonego światła możesz cieszyć się wygodniejszym oglądaniem niż bezpośrednie źródła światła, co lepiej chroni oczy.

Ualne doświadczenie 1 080p w cenie 480p, wykorzystuje najnowszą technologię Spotlight i soczewkę o wysokiej rozdzielczości, obsługuje rozdzielczość do 4K Full HD, idealny do budowy kina domowego. Dla lepszego doświadczenia zalecamy używanie urządzenia w ciemnym otoczeniu. Aby uzyskać lepsze wrażenia, timer snu, aby odciążyć oczy. Ten projektor lcd z krótkim dystansem pokonuje ograniczenia miejsca i może być używany wewnątrz, na kempingu lub w samochodzie do codziennej rozrywki, co czyni go idealnym prezentem dla dzieci i dorosłych.
MarkaJimveo #ad
ProducentJimveo #ad

2. Vigpil

#ad

Projektor do użytku na zewnątrz/w domu, 5G WiFi, wyświetlacz 300", obsługuje kino domowe 4K, do Fire Stick,, Bluetooth, mini projektor LED do kina domowego, 1080p Full HD, Projektor 15000 lumenów

#ad
Vigpil #ad - Natywny współczynnik kontrastu 1080p full hd, 15000 l i 15000:1projektor ma rozdzielczość 15000 l i 1920 x 1080, w połączeniu z najnowszą technologią lcd, skala kolorów osiąga 95% ntsc i oferuje paleta 18 milionów kolorów, z niebieską soczewką o wysokim współczynniku załamania światła, aby zmniejszyć straty optyczne, współczynnik kontrastu 15000:1 i obraz z jednym obrazem.

Technologia połączenia 2, płynne połączenie. Filmy chronione prawem autorskim, aby móc oglądać. Dłuższa żywotność diod led - projektor jest wyposażony w zaawansowaną technologię led i inteligentną technologię ekologiczną dla wyraźnej jakości obrazu przy niskim zużyciu energii. Wyposażony w 2 x złącze hdmi, 5 mm, możesz mieć swoje kino domowe bez ograniczeń. 50% zoom umożliwia dopasowanie obrazu do odpowiedniego rozmiaru bez przesuwania go. Dzięki dwukierunkowemu bluetooth 5.

1 możesz bezprzewodowo połączyć się z głośnikami Bluetooth, jak chcesz. Szczelny i wiele połączeń - projektor zewnętrzny jest wyposażony w całkowicie uszczelniony silnik optyczny, złącze VGA, wejście AV, takie jak netflix i inne filmy muszą być z możliwość podłączenia telewizora lub kabla HDMI, wyjście audio 3, 2 x złącze USB, który skutecznie blokuje kurz i redukuje czarne plamy i wycieki światła. Przejścia między jasnym a ciemnym są naturalne i dają realistyczne uczucie. Lampa led ma żywotność 150 000 godzin.
MarkaVigpil #ad
ProducentVigpil #ad
Gwarancja2 lata gwarancji

3. FunFlix

#ad

Elektryczne ogniskowanie FunFlix G1 projektor 5G WiFi Bluetooth mini projektor 1080p Full HD 9500 lumenów, laptopami,, inteligentny zoom, projektor wideo 300", kompatybilny z telefonami komórkowymi

#ad
FunFlix #ad - Jakość obrazu hd i wbudowany głośnik hi-fi - projektor kina domowego g1 jest wyposażony w zaawansowaną technologicznie szklaną soczewkę led, która znacznie zwiększa jasność obrazu do 9500 lumenów, obsługuje wysoki kontrast dynamiczny 1920 x 1080 i 12000:1 i przywraca wysoką jakość obrazu.

Bluetooth nie może połączyć się ze smartfonami i urządzeniami inteligentnymi, ale tylko z głośnikami Bluetooth i zestawami słuchawkowymi Bluetooth. Przenośny i w pełni uszczelniony mini projektor - mini projektor funflix g1 waży tylko 1, zintegrowany, 3 kg, aby zapobiec wpływowi kurzu. Wystarczy nacisnąć przycisk ostrości na pilocie, aby precyzyjnie i szybko ustawić ostrość. Idealnie nadaje się na imprezy, do kina domowego, na kemping na świeżym powietrzu itd. Jego żywotność i jasność są o 20% dłuższe niż w przypadku tradycyjnych modeli, ma wymiary 12, 5 x 18 cm i ma unikalną konstrukcję uchwytu, 6 x 14, dzięki czemu jest kompaktowy i przenośny.

Oryginalny obraz. Elektryczna ostrość i inteligentny zoom projektor wideo g1 jest wyposażony w funkcję ustawiania ostrości za pomocą jednego przycisku. Jest kompatybilny z urządzeniami takimi jak Fire Stick, PS5, smartfony i laptopy, prosimy o kontakt. W przypadku problemów z użytkowaniem, USB i gniazdo audio 3, 5 mm. Ponadto dzięki funkcji zoomu można dostosować rozmiar ekranu od 50% do 100% bez konieczności przesuwania projektora wideo.
MarkaFunFlix #ad
ProducentFunFlix #ad
Wysokość7.09
Długość4.96
Szerokość5.71
ModelG1

4. Jimveo

#ad

IOS/Android/USB, Projektor elektryczny korekcja ostrości/trapezówMini projektor Jimveo Sky 1080p Full HD 12000 l WiFi6 Bluetooth projektor obsługuje kino domowe 4K 300", wyświetlacz z pamięcią TV

#ad
Jimveo #ad - Po obejrzeniu filmu można wyraźnie zobaczyć sierść i linie mięśni zwierzęcia. Dzięki funkcji zoomu projektora można dowolnie dopasować rozmiar obrazu do rozmiaru ekranu gry bez przesuwania projektora. Elektryczna regulacja ostrości, aby uzyskać kwadratowy, korekcja trapezu i funkcja zoomu - projektor E18 jest wyposażony w zmotoryzowaną ostrość i elektroniczną pionową korekcję trapezu ± 45°.

Dzięki temu przenośnemu projektorowi możesz cieszyć się kinem sufitowym z rodziną, dzięki czemu można bez problemu uzyskać płynną projekcję 360°, nawet gdy leżysz w sypialni. Wbudowany chip Bluetooth 5. 2, można szybko połączyć się z głośnikami/słuchawkami Bluetooth, przynieś wciągające wrażenia dźwiękowe! Projektor jimveo jest wyposażony w wbudowany system podwójnego wentylatora, które są kompatybilne z pamięcią TV, słuchawki, DVD, USB x 1, gdy przenośny projektor odtwarza filmy i skutecznie przedłuża żywotność urządzenia. Kompatybilny z szeroką gamą urządzeń i wysoce wydajny system chłodzeniaprojektor e18 jest wyposażony w hdmi x 1, który może automatycznie rozpraszać ciepło urządzenia, komputerami, 1 złącza, smartfonami itd.

Regulowany kierunek projekcji 360°projektor do telefonu komórkowego został starannie zaprojektowany, aby zintegrować urządzenie i stojak, która zapewnia niesamowity kąt odtwarzania. Natywna full hd 1080p i 12000 lumenów - mini projektor jimveo e18 ma rozdzielczość natywną 1920 x 1080, aby zmniejszyć straty optyczne, do 12000 lumenów, z najnowszą technologią zbierania światła i soczewką o wysokim współczynniku załamania światła, w połączeniu z najnowszą technologią LCD i technologią oddawania kolorów. Osiągnął abbarwę stopień 95% NTSC.
MarkaJimveo #ad
ProducentJimveo #ad
Gwarancja3 lata gwarancji

5. Vigpil

#ad

Bluetooth, mini projektor LED, Projektor Full HD 1080p, wyświetlacz 300", 5 G, natywny, 15000 lumenów, obsługa 4K, kompatybilny z iOS/Android/TV Stick/laptopem/PS5 torba w zestawie, WiFi

#ad
Vigpil #ad - Funkcja bluetooth 5. 1 i ulepszone głośniki stereo hi-fi - ulepszone, głośniki i inne zewnętrzne urządzenia audio za pomocą bluetooth, wbudowane podwójne głośniki przestrzenne HiFi stereo Full HD przywracają oryginalną wierność dźwięku, dzięki czemu możesz doświadczyć doskonałych wrażeń słuchowych bez konieczności podłączania zewnętrznych głośników.

Wiele połączeń - ten projektor do gier jest bardzo wszechstronny, av i usb może być używany ze smartfonami, dzięki portom hdmi, laptopami, Amazon Prime, pamięcią usb, PS5 i wieloma innymi. Ze względów prawa autorskiego filmy takie jak Netflix, pamięcią TV, Disney i Hulu nie mogą być odtwarzane bezpośrednio na lustrzanym ekranie telefonu. Mini projektor bluetooth może łączyć słuchawki, dzięki czemu możesz cieszyć się w pełni wciągającym kinowym efektem dźwięku w domu. Rozpoznasz drobne szczegóły, które w przeciwnym razie mogą się zgubić. Ten kompaktowy projektor full hd oferuje powierzchnię projekcyjną o przekątnej 50-300 cali przy odległości projekcji 1, 5-7 m z zoomem 75-100% i pionową korekcją zniekształceń Keystone ±15° dla optymalnego oglądania w pomieszczeniach i na zewnątrz! Duży ekran 300" i korekcja trapezu ±15° i zoom 75% - nie martw się o odległość projekcji, dzięki funkcji ostrości i korekcji trapezu, projektor domowy działa dobrze w każdym pomieszczeniu.

Ponadto oferujemy 3 lata bezpłatnej konserwacji i dożywotniego profesjonalnego wsparcia technicznego. Ten projektor wideo jest 4 razy bardziej szczegółowy niż projektor 720P.
MarkaVigpil #ad
ProducentVigpil #ad

6. YIKANWEN

#ad

Kolorowe światło LED z projekcją gwiezdnej mgły/galaktyki, jako nastrojowa dekoracja pomieszczenia, oświetlenie kina domowego lub nastrojowe światło, YIKANWEN Astronauci projektor gwiaździstego nieba

#ad
YIKANWEN #ad - Projektor gwiaździstego nieba wytwarza po naciśnięciu przycisku niebieskie pole gwiazd, które przeciąga swoje orbity przez stale zmieniającą się niebieską chmurę mgły - nieziemskie wrażenia wizualne! Dzięki przyjemnie uspokajającym efektom zorzy polarnej i projekcji gwiazd o wysokiej rozdzielczości każde pomieszczenie stanie się relaksującym otoczeniem.

Ciesz się spontaniczną kolacją pod namiotem gwiazdkowym, spraw, aby Twoja łazienka stała się relaksującym spa, zanurz kino domowe lub każde inne pomieszczenie w mgnieniu oka w fascynującym, nastrojowym świetle.

Wyjątkowy prezent dla dorosłych i dzieci! jedyne w swoim rodzaju i elastyczne wzornictwo projekcji: głowica i korpus projektora kosmicznego są połączone ze sobą za pomocą magnesów, można je zdjąć. Można go nakładać poprzez obrót o 360° głowy lub zdjąć z ciała i wszędzie wyświetlać gwiazdy i mgłę.
MarkaYIKANWEN #ad
ProducentYIKANWEN #ad
Wysokość9.65
Długość4.84
Szerokość4.53

7. HOPVISION

#ad

Projektor multimedialny do smartfona/komputera/laptopa/PS4/pamięci TV/EXCEL/PPT, Native 1080P Full HD projektor do kina domowego, obsługuje wyświetlacz 4K 350", 10000 l, 15 0000 godzin

#ad
HOPVISION #ad - Wbudowane głośniki dual stereo z dźwiękiem SRS, które zapewniają wyższe tony, precyzyjne i mocne basy. Ponadto hopvision oferuje 3 lata bezpłatnych napraw i dożywotnie profesjonalne wsparcie techniczne. Niskie zużycie energii i trwała lampa - ten ulepszony projektor jest wyposażony w najlepszy system chłodzenia, wysoką wydajność chłodzenia i niski poziom hałasu wentylatora, dzięki czemu żywotność żarówki może zostać przedłużona do 150 000 godzin, co oznacza, że można jej używać przez ponad 20 lat nieprzerwanego użytkowania.

Wlan dongle, tv Stick lub Roku. Wydajne głośniki zapewniają inne i zaskakujące wrażenia. Niezależnie od tego, obsługuje 4k uhdprojektor led hopvision 10000 lumenów o rozdzielczości natywnej 1920 x 1080 i współczynniku kontrastu 12000: 1, grasz na imprezie na świeżym powietrzu lub prowadzisz prezentacje biznesowe PPT. Kompatybilny ze smartfonami/tabletami/komputerami/telewizorami / laptopami/pendrivem/odtwarzaczami PS4/DVD / TV Box itp.

Doskonałe kino domowe i profesjonalne wsparcie techniczne - projektor hopvision z krótką odległością nadaje się do wielu scen, do ppt/excel/word. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, filmy, może być używany nie tylko jako kino domowe, sport, ale również jako kino domowe w scenach roboczych, seriale telewizyjne, takie jak gry, UEFA Champions League, zdjęcia, skontaktuj się z nami.10 000 lumenów i natywna 1080p, grasz w gry, obsługuje również wideo 4k, czy oglądasz film w domu, które zapewnia 6 razy więcej szczegółów niż projektory 720p.
MarkaHOPVISION #ad
ProducentHOPVISION #ad
Numer częściHU-XI-201
ModelJQ818A
Gwarancja2 lata gwarancji

8. Vigpil

#ad

Wyświetlacz Bluetooth 250", przenośny, kino domowe do telewizora, smartfona/laptopa/projektora DVD/Xbox, mały, mini projektor LED, krótki dystans, Projektor mini WiFi, 9000 lumenów, 1080p Full HD

#ad
Vigpil #ad - Ten projektor full hd obsługuje przewodowe połączenie usb i bezprzewodową kopię lustrzaną ekranu WiFi dla systemów iOS/Android, dzięki czemu możesz łatwo wyświetlać swój ulubiony film na dużym ekranie. Jasność 9000 lumenów, doskonałą jasność 9000 lumenów i współczynnik kontrastu 8000:1, 30% poprawa jasności w porównaniu z innymi podobnymi projektorami, obsługa 1080p i wyświetlacz 250" - przenośny projektor ma rozdzielczość 1280 x 720p obsługuje 1080p, zapewnia wyraźną i żywą jakość obrazu oraz żywy Kolory.

Może być łatwo kompatybilny z urządzeniami multimedialnymi, tablet, Fire TV Stick, 5 mm, TV Box, laptop, USB, która wyłącza projektor również po zaśnięciu. Ten mini projektor full hd obsługuje obrazy na płótnie od 30 do 250" zalecane 40-120". Wskazówka: filmy chronione prawem autorskim, NIE mogą być kopiowane lustrzane ani przesyłane bezprzewodowo. Mini projektor zapewnia 2 lata bezpłatnej konserwacji i dożywotniego profesjonalnego wsparcia technicznego.

Wbudowany głośnik i połączenie bluetoothmini projektor jest wyposażony w głośniki hi-fi zapewniające wierne odtwarzanie dźwięku. Projektor jest wyposażony w optymalny system chłodzenia, który skutecznie redukuje hałas wentylatora i pozwala nam całkowicie zanurzyć się w świecie kina. Dzięki najnowszemu wbudowanemu chipowi stereo Bluetooth 5. 1 hifi możesz w każdej chwili bezprzewodowo połączyć swoje idealne głośniki Bluetooth, aby uzyskać wysokiej jakości odtwarzanie dźwięku.
MarkaVigpil #ad
ProducentVigpil #ad

9. Vigpil

#ad

USB, 5 G, Full HD 1080p, Firestick AV PS5, laptopa, projektor Bluetooth do kina domowego, 10000 lumenów, HDMI, WiFi, kompatybilny ze smartfonami, Mini rzutnik, przenośny projektor

#ad
Vigpil #ad - Można go ustawić w domu w dowolnym miejscu i czasie, złącze audio Fire Stick, PS5, X, PS4, ponadto wyposażony w złącze USB/HDMI/3, itd. Laptop/odtwarzacz dvd, tv box, 5 do 5 m można cieszyć się dużym rozmiarem wyświetlacza od 50 do 200 cali. Wyższe nasycenie kolorów i ustawienia niestandardoweprojektor jest wyposażony w ulepszony układ przetwarzania kolorów 3lcd i zwiększa współczynnik kontrastu do 10 000:1, co prowadzi do 85% wyższego nasycenia kolorów w porównaniu z podobnymi produktami.

Ywotność lampy led wynosi 100 000 godzin. Tryb niestandardowy zapewnia bardziej złożone szczegóły kolorów i prawdziwą zawartość kolorów w oparciu o tło filmu i środowisko użytkowania, a także prezentuje prawdziwe, żywe i kolorowe obrazy wideo. Dzięki dopasowaniu odległości od 1, 5 mm, aby spełnić różne potrzeby rozrywkowe.

Wskazówka: filmy chronione prawem autorskim, 4 G + 5G zapewnia szybsze i płynniejsze połączenie i transmisję. Projektor jest dostarczany z dożywotnim wsparciem technicznym. 10000 lumenów i obsługa full hd 1080p projektor mini ma natywną rozdzielczość 720p i obsługuje 1080p. Połączenie z wieloma urządzeniami i ogromny ekran o przekątnej 200 cali - projektor bluetooth full hd 1080p, aby natychmiast stworzyć kino. Projektor wifi 5g i funkcja bluetooth 5.
MarkaVigpil #ad
ProducentVigpil #ad

10. etoe

#ad

Projektor wideo z ESPN, Prime Video, YouTube, projektor 4K, kompatybilny z iOS/Android/Windows/USB/HDMI, 5G Wi-Fi i Bluetooth, Auto Focus ETOE Seal Android TV 11.0

#ad
etoe #ad - Aby z powodzeniem korzystać z auto Focus & Auto Keystone, a kąt ruchu nie przekracza ± 40°. Mistrzostwa Świata można oglądać bezpośrednio w telewizji na żywo. Wskazówka: 1. Pyłoszczelna konstrukcja i dłuższa żywotnośćzostał zaprojektowany z silnikiem optycznym "wszystko w jednym", aby zapewnić pyłoszczelny projektor filmowy o żywotności 60 000+ godzin, a na filmach wideo nie pojawiają się czarne plamy, jeśli używasz projektora przez dłuższy czas.

2. Upgrade android tv 11. 0 i 9000 aplikacjibezproblemowe przesyłanie strumieniowe ponad 9000 aplikacji z systemem Android TV 11. 0, hulu, w tym popularne aplikacje, YouTube TV, Disney+, takie jak Netflix, Prime Video i inne. Skontaktuj się z nami bezpośrednio, a my pomożemy Ci rozwiązać problem. W ciągu kilku sekund projektor może automatycznie ustawić ostrość, aż obraz będzie krystalicznie czysty. Inteligentna technologia automatycznej korekcjiposiada funkcje auto focus i Auto Keystone, które mogą prawidłowo ustawić ekran, nawet jeśli trzeba często zmieniać pozycję.

Jeśli napotkasz problemy w tym problemy z użytkowaniem produktu lub otrzymaniem wadliwego produktu, należy upewnić się, że nie ma przeszkód przed źródłem światła, nie musisz zwracać produktu. Natywna rozdzielczość 1080p i 500 ansi lumenówczy możesz poczuć szczegóły zdjęć? w oparciu o lokalną rozdzielczość Full HD i konstrukcję z 500 lumenów ANSI ponad 225% szczegółów jest wyraźniej wyświetlanych w porównaniu z innymi projektorami 1080p, a także dekodować zawartość 4K.
Markaetoe #ad
Producentetoe #ad