Top 10 Chlortabletten Für Whirlpool – Chlor

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Höfer Chemie

#ad

4 x 25 kg Bayzid Chlor w płynie – z 13 do 15% aktywnego chloru – dezynfekcja wody do basenów

#ad
Höfer Chemie #ad - Należy zachować ostrożność przy stosowaniu produktów biobPrzed użyciem zawsze przeczytać etykietę i informacje o produkcie. Baua nr n-63991.

Chlor w płynie firmy höfer chemie służy do długotrwałej pielęgnacji i dezynfekcji basenów. Reg. Nasz chlor jest wyprodukowany w Niemczech i wyprodukowany zgodnie z normą DIN19643 dopuszczenie do użytku publicznego. Płyn do basenu nadaje się przede wszystkim do automatycznych dozowań, przewody nie są dodawane. Chlor należy koniecznie przechowywać w chłodnym miejscu i z dala od promieni słonecznych, aby uniknąć zmniejszenia skuteczności. Zawartość aktywnego chloru w płynie Höfer wynosi 13-15%.
MarkaHöfer Chemie #ad
ProducentHöfer Chemie ® #ad
Waga55.12
Numer częściAmani Lipstick

2. Bellaqua

#ad

Bellaqua Granulat chlorowy Fix 5 kg dezynfekcja wody

#ad
Bellaqua #ad - Umożliwia więc szybką postawienie zawartości chloru w. Kalkfrei. Neutralne PH. Szybko rozpuszczalnej granulat.
MarkaBellaqua #ad
Waga11.02
Numer częściShaboo-2

3. Höfer Chemie

#ad

5 kg, do stosowania w basenach, Höfer Chemie Bayzid® granulat działa szybko i niezawodnie

#ad
Höfer Chemie #ad - Przekonaj się o ich szybkim działaniu! atwe w obsłudze – szybkie działanie – granulat chlorowy nadaje się do wszystkich basenów. Nasze tabletki chloru w wiadrze do szybkiej dezynfekcji basenu ogrodowego i halowego, 5 kg – działają szybciej niż „multitabs” i zapewniają czystą wodą w basenie. Rozpocznij udany sezon basenowy z tabletkami chloru firmy Höfer Chemie – niezawodne i rozwinięte z profesjonalistami dla najwyższych wymagań. Granulat chlorowy należy rozpuścić i dodać do wody w basenie, aby tym samym otrzymać optymalną jakość wody.
MarkaHöfer Chemie #ad
ProducentHöfer Chemie GmbH #ad
Waga11.02
Numer części427220396

4. Miganeo

#ad

Biały, 5 kg, do basenów., Miganeo granulat chlorowy, szybko rozpuszczalny, organiczny do chlorowania szokowego, zawartość aktywnego chloru 56%

#ad
Miganeo #ad - Pozbawiony wapnia i szybko rozpuszczalny granulat chlorowy. Działa natychmiast na wirusy, bakterie i grzyby, organiczne zmętnieniem oraz zanieczyszczenia wody basenu. Chlorowanie szokowe – granulat szybko rozpuszczalny – do zastosowania do wszystkich twardości wody. Miganeo chemicals – granulat chlorowy, sprawdzona jakość z Austrii. Organiczna dezynfekcja z ok. 56% aktywnego chloru – neutralne PH.
MarkaMiganeo #ad
ProducentMiganeo® #ad
Waga2.2
Numer części78240

5. PoolsBest

#ad

PoolsBest Chlorgranulat S, granulat, 1 kg, PoolsBest środek obniżający pH, szybko rozpuszczalny, 1 kg, zawartość aktywnego organicznego chloru 56% + 1,5 kg

#ad
PoolsBest #ad - Skuteczny i szybko rozpuszczalny: dzięki specjalnemu składowi chemicznemu granulat do basenu szybko się rozpuszcza i nie pozostawia żadnych pozostałości w wodzie. Akcesoria basenowe mają uniwersalne zastosowanie przy każdej twardości wody.

Produkty poolsbest są poddawane stałym i rygorystycznym kontrolom jakości. Kryształowo czysta woda: akcesoria do basenu z chlorem firmy Pools Best działają natychmiast przeciwko bakteriom, wirusom, grzybom, organicznym zmętnieniom i zanieczyszczeniom w basenie = krystalicznie czysty basen. Receptura firmy poolsbest opiera się na wieloletnim doświadczeniu laboratorium badawczo-rozwojowego z siedzibą w Monachium.

Ponadto granulat chlorowy działa stabilizująco na wodę. 56% aktywnego chloru jako granulat chloru. Cznie z miarką. Długotrwałe działanie: granulat chlorowy zapobiega zbyt szybkiej degradacji chloru również przy wyższych temperaturach wody. Organiczna dezynfekcja: ok.
MarkaPoolsBest #ad
ProducentPoolsBest #ad
Waga2.2
Numer części222
Model222

6. STEINBACH

#ad

Produkty chlorowane, Steinbach Quattrotabs środek do pielęgnacji basenu, 200 g, 0752605TD00, 5 kg, powoli rozpuszczalny

#ad
STEINBACH #ad - Zakres zastosowania: stałe dozowanie. Neutralne pH w przypadku wszystkich twardości wody. Działanie przeciwko grzybom, wirusom i organicznym zmętnieniu. Ze środkiem flokującym. 200 g tabletka wielofunkcyjna do stałego dozowania. Chlor do dezynfekcji i przeciw wzrostowi glonów. Rozdzielczość bez pozostawiania śladów.
MarkaSTEINBACH #ad
ProducentSteinbach #ad
Wysokość7.87
Długość3.94
Waga11.73
Szerokość3.94
Numer części0752605
Model0752605
GwarancjaBrak danych

7. Höfer Chemie

#ad

BAYZID tabletki z chlorem 5 w 1-200 g do basenu – 2 x 5 kg – 5-fazowa pielęgnacja i czyszczenie – Made in Europe – do krystalicznie czystej wody w basenie

#ad
Höfer Chemie #ad - 5-fazowy system pielęgnacji: nasze wielofunkcyjne tabletki chlorowe regulują wartość pH basenu, zapewniają dezynfekcję wody, zwalczają algi, wspomagają flokulację i zapobiegają osadzaniu się kamienia. Wydajna długotrwała obróbka: tabletki z chlorem o wadze 200 g zapewniają długotrwałe leczenie i utrzymanie higieny basenu po osiągnięciu wartości w optymalnym zakresie.

Stabilizowany chlor: nasze tabletki chlorowe to organiczny produkt chlorowy, który jest stabilizowany kwasem cyjanurowym, aby zapewnić dłuższe działanie i zachowanie wartości wody. Wyprodukowano w europie: tabletki chlorowe są wolne od szkodliwego kwasu borowego i są produkowane w Europie z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

Nasze portfolio produktów obejmuje paliwa, produkty do pielęgnacji wody basenowej, chemię łóżka wodnego i środki czyszczące. Zapewnia zawsze czystą i higieniczną wodę w basenie. Jakość i bezpieczeństwo: od ponad 40 lat jesteśmy specjalistą w dziedzinie chemii gospodarczej i przemysłowej.
MarkaHöfer Chemie #ad
ProducentHöfer Chemie GmbH #ad
Waga22.05

8. Bayrol

#ad

Zmętnieniu i zanieczyszczeniom, SpaTime by Bayrol – granulat chlorowy 1,0 kg do długotrwałej dezynfekcji i rozwiązywania problemów – działa natychmiast przeciwko bakteriom

#ad
Bayrol #ad - Skuteczna dezynfekcja: szybko rozpuszczalny granulat chlorowy niezawodnie dezynfekuje wodę z hydromasażem i zapewnia czystą i higienicznie czystą wodę. W ciągu kilku godzin woda znów stanie się czysta i czysta.

Nasz cel: zaoferować państwu to, co najlepsze. Atwe dozowanie: po każdym użyciu dozować granulat chloru – zalecane 5 g na 1 m³ – przy pracy pompy obiegowej bezpośrednio do wody. Zaufaj bayrol – to najbezpieczniejszy sposób pływania w czystej, higienicznie czystej wodzie. Szybkie działanie: granulat chlorowy spatime uwalnia dużą ilość aktywnego chloru natychmiast po dodaniu do wody.

Jesteśmy do dyspozycji od ponad 65 lat. Dokładna ilość dozowania zależy od zmierzonej wartości chloru. Bakterie, zmętnienia i zanieczyszczenia zostają szybko usunięte. Produkty do pielęgnacji baYROL są produkowane w Europie przy użyciu najnowocześniejszej technologii. Jakość "made in europe": wysoka jakość jest dla bayrol na pierwszym miejscu.
MarkaBayrol #ad
ProducentBAYROL #ad
Wysokość9.06
Długość3.15
Waga2.31
Szerokość3.15
Numer części2233150
Model2233150

9. Höfer Chemie

#ad

Höfer Chemie 1 x 5 kg tabletki z chlorem powoli rozpuszczalne 200 g do basenu i basenu

#ad
Höfer Chemie #ad - Powoli rozpuszczalny do długotrwałej dezynfekcji basenu. Tabletki chlorowe 200 g – made in Europe! - Nie jest to tani towar z Azji, lecz wyprodukowany w UE. Tabletki chlorowe bayzid pool zawierają co najmniej 90% zawartości chloru do długotrwałego i stałego chlorowania przeciwko zarazkom i bakowaniu. Reg. Biocydów nr: N-63986. Przy stosowaniu biocydów należy zachować ostrożPrzed użyciem zawsze przeczytać oznaczenie i informację o produkcie. Tabletki chlorowe do pielęgnacji basenu w pojemniku 5 kg – idealne do długotrwałej pielęgnacji basenu.
MarkaHöfer Chemie #ad
Waga11.02
Numer części427220276

10. Höfer Chemie

#ad

2 X 5 kg bayzid® chlor, granulat do basenu – w praktycznym wiaderku 5 kg

#ad
Höfer Chemie #ad - Do zwiększeniu poziomu chloru, aktywny chlor 56%. Dezynfekcja wody. Szybko rozpuszczający się chlor w formie granulatu. W praktycznym wiaderku 5 kg. Atwa obsługa.
MarkaHöfer Chemie #ad
ProducentHöfer Chemie GmbH #ad
Waga22.05
Numer częściCLG0205